Jessica Brown Findlay

Jessica Rose Brown-Findlay

7,6
5 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Brown Findlay

Pierwszy raz ja ujzalem w filmie 'ZIMOWA OPOWIEŚC' i skradla me serce.

punisher822_filmweb

Śliczna, ja akurat ją zobaczyłem w innej produkcji "TheFappening 2014" ;)

123tomek

Tego co napisales nie widzialem...

punisher822_filmweb

Dla ułatwienia: nie ma to nic wspólnego ani z MGM ani z 20th Century Fox i tym podobnymi.

P.S. Strasznie mi jej żal bo wygląda na sympatyczną.

punisher822_filmweb

Pieknie wygladala w rozpuszczonych kreconych wlosach. Cudo!

CyboRKg

Fakt CUDOWNA jest...

punisher822_filmweb

Na Prochan znalazłem video z nią jak liże jaja dla jakiegoś faceta,nieźle wyuzdana z niej szmata.Jak chcesz to podeślę ci link na maila,bo tutaj mnie zbanują.Chyba właśnie zrujnowałem twoją platoniczną miłość.

Radiw84

W czym Ci to przeszkadza? Czyniła jakieś śluby czystości? Materiały zostały wykradzione z chmury. Gdyby sama je publikowała, to byłby gorszy zarzut.

Kurunir

Nie przeszkadza mi ten fakt ani trochę, takie wyuzdane ściery też są potrzebne. W sam raz na jeden raz.

Radiw84

Jeśli założymy, że to było prywatne video jej i jej chłopaka/narzeczonego/męża (nie znam jej statusu matrymonialnego), które zostało wykradzione - a wszystko wskazuje na to, że tak właśnie było to: fakt, że stara się sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie, nie czyni z niej w moich oczach szmaty. Gdyby to byłą scena seksu grupowego - to może byłoby inaczej. Gdyby jej rola w łóżku ograniczała się do leżenia jak kłoda, to dla mnie gorzej by to o niej świadczyło, niż to, że ma fantazję i nie boi się swojego partnera. A w ogóle, to to ich igraszki powinny zostać ich słodką tajemnicą - wstydzić powinien się ten, kto im ich prywatne informacje wykradł. Gdyby ktoś wykorzystując twoją nieświadomość zrobił Ci zdjęcia w trakcie defekowania, to świnią dla mnie byłby fotograf, a nie Ty, tylko dlatego, że robisz co co robią wszyscy inni, tylko o tym (słusznie) nie opowiadają. Tutaj młodzi wykorzystali nowoczesne technologie by gorąco myśleć o sobie także kiedy są od siebie daleko i zostali za to niewspółmiernie ukarani. Może inaczej oceniłbym sytuację, gdyby filmy były z góry przeznaczone dla szerokiego odbiorcy i zdobycia rozgłosu, ale tak raczej nie było. Być może Radiw84 zostałeś niepokalanie poczęty, jednak większość znanych mi osób powstała nieco inaczej. Seks jest dla ludzi i każdy powinien się nim prywatnie cieszyć w sposób jaki uzna za słuszny, z poszanowaniem prawa, swojego partnera i odczuć innych osób. Ale dla mnie jest różnica między człowiekiem, który spuścił psa z łańcucha, a ten pogryzł innego człowieka, a człowiekiem, któremu ktoś wdarł się na prywatny teren i w czasie dokonywania kradzieży został poszarpany przez strzegącego psa.

Kurunir

Cudowna historia, zapisz się do jej fanklubu.

Radiw84

Życzę Ci 100 lat bez seksu, którym tak się brzydzisz. :)

Kurunir

Skoro tak twierdzisz :)

Radiw84

Radosna konwersacja, ale faktycznie lize temu kolesiowi jaja... rozczarowałem się. W filmie była dziewicą :(
Choc technicznie, lizanie jaj nie rozdziewicza! :)

Kurunir

Naprawdę trafnie to ująłeś ale niestety spora część naszego społeczeństwa tkwi w średniowiecznym zabobonie i nie wiadomo jak byś się starał to nie wytłumaczysz takiemu co jest normalne a co nie.
Tacy zacofańcy zazwyczaj największe swoje uniesienia seksualne przeżywają jak on to napisał z jakąś ścierą za pieniądze bo jego żona to do kościoła i do garów.
Taka jest różnica między mną a nim że ja właśnie największe swoje uniesienia przeżywam z kobietą którą kocham jak trafnie napisałeś.
Ogólnie to prymitywni i żałośni ludzie moim zdaniem.
A tak w ogólnie to mną też nieźle zakręciła ta śliczna angielka.

soulfly777kris

Dziękuję. Także za przypomnienie posta sprzed 4 lat. Jak ten czas leci... Pozdrawiam!

Kurunir

Nic dodać, nic ująć. @radiw84 brzmi jak osoba, która posługuje się logiką typu "jak dała to szmata, jak nie dała to cnotka niewydymka". Aż się niedobrze robi.

punisher822_filmweb

W "Zimowej opowieści" cudowna, w "Kołysance" odpychająca. A to filmy z tego samego roku.

punisher822_filmweb

Dość szybko fizycznie zmienia się z wiekiem. I to przeobrażanie się jest wyraźniejsze niż u większości kobiet. Ja ją kojarzę z jednej odcinka Black Mirror, gdzie dodatkowo śpiewała. Wyglądała pięknie. Ale już w Nowym Wspaniałym Świecie widać było, że ta jej delikatność ulatuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones