Jessica Brown Findlay

Jessica Rose Brown-Findlay

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1222131/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":3095,"rate":7.647495961227786,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/1222131/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":12,"rate":7.583333333333333,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1222131/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":12,"rate":6.666666666666667,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,6
3 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Brown Findlay
 • Pierwszy raz ja ujzalem w filmie 'ZIMOWA OPOWIEŚC' i skradla me serce.

 • punisher822_filmweb Śliczna, ja akurat ją zobaczyłem w innej produkcji "TheFappening 2014" ;)

 • 123tomek Tego co napisales nie widzialem...

 • punisher822_filmweb Dla ułatwienia: nie ma to nic wspólnego ani z MGM ani z 20th Century Fox i tym podobnymi.

  P.S. Strasznie mi jej żal bo wygląda na sympatyczną.

 • punisher822_filmweb Pieknie wygladala w rozpuszczonych kreconych wlosach. Cudo!

 • CyboRKg Fakt CUDOWNA jest...

 • punisher822_filmweb Na Prochan znalazłem video z nią jak liże jaja dla jakiegoś faceta,nieźle wyuzdana z niej szmata.Jak chcesz to podeślę ci link na maila,bo tutaj mnie zbanują.Chyba właśnie zrujnowałem twoją platoniczną miłość.

 • Radiw84 W czym Ci to przeszkadza? Czyniła jakieś śluby czystości? Materiały zostały wykradzione z chmury. Gdyby sama je publikowała, to byłby gorszy zarzut.

 • Kurunir Nie przeszkadza mi ten fakt ani trochę, takie wyuzdane ściery też są potrzebne. W sam raz na jeden raz.

 • Radiw84 Jeśli założymy, że to było prywatne video jej i jej chłopaka/narzeczonego/męża (nie znam jej statusu matrymonialnego), które zostało wykradzione - a wszystko wskazuje na to, że tak właśnie było to: fakt, że stara się sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie, nie czyni z niej w moich oczach szmaty. Gdyby to byłą scena seksu grupowego - to może byłoby inaczej. Gdyby jej rola w łóżku ograniczała się do leżenia jak kłoda, to dla mnie gorzej by to o niej świadczyło, niż to, że ma fantazję i nie boi się swojego partnera. A w ogóle, to to ich igraszki powinny zostać ich słodką tajemnicą - wstydzić powinien się ten, kto im ich prywatne informacje wykradł. Gdyby ktoś wykorzystując twoją nieświadomość zrobił Ci zdjęcia w trakcie defekowania, to świnią dla mnie byłby fotograf, a nie Ty, tylko dlatego, że robisz co co robią wszyscy inni, tylko o tym (słusznie) nie opowiadają. Tutaj młodzi wykorzystali nowoczesne technologie by gorąco myśleć o sobie także kiedy są od siebie daleko i zostali za to niewspółmiernie ukarani. Może inaczej oceniłbym sytuację, gdyby filmy były z góry przeznaczone dla szerokiego odbiorcy i zdobycia rozgłosu, ale tak raczej nie było. Być może Radiw84 zostałeś niepokalanie poczęty, jednak większość znanych mi osób powstała nieco inaczej. Seks jest dla ludzi i każdy powinien się nim prywatnie cieszyć w sposób jaki uzna za słuszny, z poszanowaniem prawa, swojego partnera i odczuć innych osób. Ale dla mnie jest różnica między człowiekiem, który spuścił psa z łańcucha, a ten pogryzł innego człowieka, a człowiekiem, któremu ktoś wdarł się na prywatny teren i w czasie dokonywania kradzieży został poszarpany przez strzegącego psa.

 • Kurunir Cudowna historia, zapisz się do jej fanklubu.

 • Radiw84 Życzę Ci 100 lat bez seksu, którym tak się brzydzisz. :)

 • Kurunir Skoro tak twierdzisz :)

 • Radiw84 Radosna konwersacja, ale faktycznie lize temu kolesiowi jaja... rozczarowałem się. W filmie była dziewicą :(
  Choc technicznie, lizanie jaj nie rozdziewicza! :)

 • Kurunir Naprawdę trafnie to ująłeś ale niestety spora część naszego społeczeństwa tkwi w średniowiecznym zabobonie i nie wiadomo jak byś się starał to nie wytłumaczysz takiemu co jest normalne a co nie.
  Tacy zacofańcy zazwyczaj największe swoje uniesienia seksualne przeżywają jak on to napisał z jakąś ścierą za pieniądze bo jego żona to do kościoła i do garów.
  Taka jest różnica między mną a nim że ja właśnie największe swoje uniesienia przeżywam z kobietą którą kocham jak trafnie napisałeś.
  Ogólnie to prymitywni i żałośni ludzie moim zdaniem.
  A tak w ogólnie to mną też nieźle zakręciła ta śliczna angielka.

 • soulfly777kris Dziękuję. Także za przypomnienie posta sprzed 4 lat. Jak ten czas leci... Pozdrawiam!

 • Kurunir Nic dodać, nic ująć. @radiw84 brzmi jak osoba, która posługuje się logiką typu "jak dała to szmata, jak nie dała to cnotka niewydymka". Aż się niedobrze robi.

 • punisher822_filmweb W "Zimowej opowieści" cudowna, w "Kołysance" odpychająca. A to filmy z tego samego roku.