Jessica SimpsonI

Jessica Ann Simpson

7,3
952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Simpson

Inaczej jej nie można nzawać. Podobno kiedyś zapytała swego teraz już eks męża czy tuńczyk w puszce o nazwie "Kurczak morza " to naprawdę kurczak. :))) Albo zapytała Pamelę Anderson jakim cudem udało się jej biec tak wolno w czołówce serialu " Słoneczny Patrol" , Pamela musiała jej wytłumaczyć że działa tu technika zwalniania taśmy filmowej :)) Idiotka ....

telimena79

No i to wielka! Wolę jej siostre Ashlee :D

klaudia_mcr

To, że była idiotką się zgodzę:D Ale szczerze mówiąc, to lubiłam oglądać Nowożeńców:D Zawsze było z czego pośmiać... Między innymi z "portezy", zamiast protezy...:D

Integra_2

taaa, też pytanie czy biala kielbasa jest z bialej swini tez bylo dobre :D No coz, inteligencja nie blyszczala, ale jednak wszyscy lubili ogladac Nowożenców :D

telimena79

oj no wiesz z tego co piszesz to na kretynke to ty wychodzisz. faktycznie Jessica w tym swoim reality show pokazala sie z głupije strony ale nie mysl sobie ze jest taka na codzien. wiekszosc bylo grene pod program. te jej głupiutkie zachowanie naprawde bylo komiczne. boki mozna bylo zrywac. i fakt wszyscy lubieli ogladac ten program i chyba o to chodzilo.

telimena79

Nie mam pojęcia o jej inteligencji, ale filmy, w których gra są kretyńskie do kwadratu.Naiwne komedyjki o głupiutkich blondyneczkach... W przypadku jej filmów działa reguła wypadku drogowego: wiesz, że nie powinieneś patrzeć ale to silniejsze od ciebie i tak więc patrzysz. Makabra :)

telimena79

Jakby była faktycznie taka głupia to by nie zrobiła takiej kariery.Moim zdaniem tylko gra słodką idiotke .

CelineMarie

Nie wiem jak w innych filmach , ale ja oglądałem ''Diukowie Hazzardu'' i tam nie wydawała mi się idiotką , ale słodka była jak zawsze.

telimena79

i kto tu jest kretynem ? wy chyba jesteście idiotami , skoro myślicie , że Jess jest głupia itd. przecież ona tam tylko grała taką głupią, śłodką blondyneczkę! i dobrze jej to wychodziło :D ona przeciesz taka nie jest! debile ;/

shewolf_

Jola rutowicz też na pewno taka nie jest.

radek1661

Jola Rutowicz ? przestań akurat ona jest głupia w porównaniu do niej

ghost21

kto do kogo?

shewolf_

ty chyba też do najinteligentniejszych nie należysz skoro piszesz "przecież" przez "sz". wybrałaś sobie idealną idolke

galadriela

Jak sie nie mam do czego pszyczepidz to siem pszyczepiam do pisowni... Pierwsze przecież napisała dobrze...

telimena79

Głupiutka to ona jest na swój sposób ale głosu do śpiewania to chyba nikt nie zaprzeczy że ma.
Co do jej aktorstwa no to raczej Oskara nie dostanie ale przynajmniej nie wstydzi się tego kim jest i gra takie głupie blondyneczki, liczę jeszcze że może ujrzę ją w jakimś poważniejszym filmie ale to tylko chyba moje marzenie.:)

EHNATON2

a mój koszmar

telimena79

Kurde, ale wy macie problemy, nikt nie jest doskonały.

telimena79

Czyli taka typowa blondynka z kawałów o blondynkach, chociaż jest sympatyczna. Co do jej aktorstwa to gra słabiutko w porównaniu do innych uznanych aktorów,w sumie ona jest stworzona do śpiewania bo warunki głosowe to ma.I tyle.

Rosalkaa

A wy jesteście tacy inteligentni że Scofield z Prison Break to się 20 razy przy was chowa . Ale z was pustaki

Ghost22

oo qrwa zakochany sie znalazl ja lubie jej muze ale uwazam ja za pustaka wiele uzytkownikow tego forum jest madrzejsze od niej i chyba sam jestes glupi jak tego nie kumasz o co biega

YourFavouriteDrug

Z Dodą bym się zgodził że jest głupia, o jej rozumie nie będę się wypowiadał bo nie znam jej (muzyki też), ale to że gra głupią blondynkę (bo wygląda na głupią) nie czyni jej taką.

telimena79

Przynajmiej teraz troche zmadrzala na stare lata

telimena79

wy naprawdę myślicie, że istnieją tak głupi ludzie? albo reality shows bez scenariusza? słyszał ktoś o stereotypie głupiutkiej blondynki?

antygrafik

istnieja nawet glupsi, wczoraj sie urodziles czy co ?

krolowa_sniegu_2

urodziłaś jak już... nie uważam, żeby Jessica była jakoś wybitnie inteligentna, ale w to, że sama z siebie takie rzeczy wygaduje to ja po prostu nie wierzę. udało mi sie poznać kilku kompletnych idiotów, więc wiem czym się charakteryzuje ten gatunek ;p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones