Jimmy FallonI

James Thomas Fallon Jr.

7,0
1 125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jimmy Fallon

Szkoda, że w Polsce nie ma możliwości oglądania jego programu na żywo. Pozostają nam jedynie
skąpe materiały z youtuba...

martins_92

Znam ten ból, chciałabym, żeby pojawił się w ramówce chociażby zamiast Wojewódzkiego. Jednak jeśli dobrze poszperasz, są linki do całych odcinków:)

Mirash

Dokładnie, Wojewódzki jest do bólu żenujący...

martins_92

http://zureklukasz.com/jimmy-fallon/ kilka zdań o Tonight Show Fallona i dlaczego u nas jest taka bieda w tym temacie. zapraszam

martins_92

Jejci, The Tonight Show w Polsce było by jak marzenie. Chcemy naśladować USA w tylu rzeczach, a w takich genialnych programach nie chcemy :/

HerbataiFilmy

The Tonight Show pokazuje telewizja NBC, której niestety nie można oglądać w Polsce, więc nici z programu :( Co z tego, że mam nc+ i posiadam jakieś 200 zagranicznych kanałów jak żadne z nich nie przedstawia niczego ciekawego, same jakieś biznesowe albo arabskie...

Taki polski odpowiednik mógłby być fajny, ale żeby tak było potrzebny byłby odpowiedni gospodarz takiego programu... nie wiem kto w Polsce by się do tego nadawał.

martins_92

Cześć, jeśli masz nc+ i ponad 200 programów zagranicznych, to jest duże prawdopodobieństwo, że masz dostęp do CNBC (numer kanału 230). Tonight Show jest tam emitowane codziennie od północy, a w soboty puszczają dwa powtórki "najlepszych" odcinków o 21, zwykle poniedziałkowy i środowy.

Jeśli nie masz jednak dostępu do CNBC, możesz oglądać na oficjalnej stronie TS. Wystarczy, że wpiszesz nbc.com/the-tonight-show/episodes/(numer odcinka). Starsze odcinki nie są dostępne, ale z zeszłego tygodnia zawsze tak, prawie od razu po emisji, w jakości jak żyleta i z angielską transkrypcją. Podpowiedź: aby je obejrzeć, musisz zmienić sobie IP na amerykańskie, programem do VPN, np. Hotspot Shield.

Jeśli to zawiedzie, zawsze możesz znaleźć ponad 10 linków do każdego odcinka na Project Free TV (już ktoś tu podał link, o ten: http://www.free-tv-video-online.me/internet/the_tonight_show_starring_jimmy_fall on/) albo na watchseries.lt (http://watchseries.lt/serie/The_Tonight_Show_Starring_Jimmy_Fallon - tam jest zawsze mnóstwo linków). Proponuję zainstalowanie sobie AdBlocka, bo wyskakujące zewsząd reklamy naprawdę są denerwujące. Zaletą oglądania na stronie nbc jest niewątpliwie jakość, bo wideo z wspomnianych serwisów to zwykle nagrania fanów z emisji.

Zamieszczę te porady w osobnym wątku jeszcze na wszelki wypadek ;) A co do polskiego odpowiednika - myślę, że powstanie, ale za kilkanaście lat najwcześniej. Poza tym, potrzebujemy osoby, która miałaby wystarczająco dużo klasy i poczucia humoru, aby wziąć na siebie tak stresujące i odpowiedzialne przedsięwzięcie. Wiem, że Jimmy jako gospodarz sprawia, że prowadzenie takiego programu wygląda na czystą przyjemność i łatwą sprawę - wystarczy jednak przeczytać parę wywiadów z ekipą TSJF i obejrzeć parę wideo z behind the scenes, żeby zobaczyć, że wcale tak nie jest.

Pozdrawiam!

sonoreska

Zawsze myślałam,że wszystkie zagraniczne kanały jakie posiadam są badziewne, bo za każdym razem jak zależało mi na jakimś konkretnym, to akurat okazywało się, że go nie miałam. Dlatego i tym razem byłam przekonana, że CNBC pewnie też nie mam, ale żeby mieć czyste sumienie sprawdziłam i tak jak piszesz mam CNBC na 230! Dzięki za informację! Może jak jeszcze trochę poszperam to znajdę parę wartościowych stacji ;)
A teraz akurat trafiłam na odcinek z Bradley'em Cooper'em :)

martins_92

Nie ma za co! Ja o tym, że mam CNBC dowiedziałam się jakieś 5 miesięcy za późno. Co najmniej :) W tym tygodniu mają przerwę i puszczają powtórki, widzę że Bradley poszedł na pierwszy ogień. Nie dziwię się :) "Wywiad" z nim i Egg Russian Roulette świetne, prawie się popłakałam ze śmiechu jak oglądałam niepociętą wersję :D Moim zdaniem jeden z najlepszych odcinków TS jak dotąd.

sonoreska

Dokładnie, trudno to nawet nazwać wywiadem... ich śmiech był zaraźliwy ;-)

sonoreska

A co z UPC? Niby jest CNBC, ale niby go nie ma... Jest jakaś szansa?

martins_92

http://www.free-tv-video-online.me/internet/the_tonight_show_starring_jimmy_fall on/ tu jest link do chyba wszystkich odcinków, 109 ze Stathamem mistrz!

Mirash

Dziękuję bardzo!!!!
Hehe, w takim razie wieczorem rozpocznę seans z Fallonem od tego odcinka :)

martins_92

Proszę:) i jak i jak?

Mirash

Zgadzam się w 100%, odcinek jest genialny! Z racji wolnego internetu odcinki powoli mi się ładują, więc jeszcze mi zostało sporo do nadrobienia, ale z tych które już widziałam fajna też była wizyta Chrisa Evansa i jego brata :D
Ale co ja tam mówię, wszystkie odcinki są świetne. :)

martins_92

Jimmy świetnie naśladował brytyjski akcent;p i ten wyścig w kulach;p

Mirash

Opłacało się uczyć angielskiego przez tyle lat aby teraz móc spokojnie oglądać Jimmy'ego ;)

martins_92

Prawda! Chociaż zawsze może być lepiej, ale można i tak oglądać bez słownika;p

martins_92

http://www.giniko.com/watch.php?id=69

na tej stronie też można oglądać, od pn do piątku o północy :) jeżeli ktoś dobrze poszuka, to w tv może i ma program CNBC ;)

phoenix_black

Dzięki za info!! :)

martins_92

Nie wiedziałem że w Polsce są fani jego programu TV. Myślałem że ja jeden z Polski zrobiłem subskrypcję jego kanału na YT. :) A program fajny-najbardziej lubię hashtagi i screeny które prezentuje.Pan Higgins też czasami coś śmiesznego zrobi albo dopowie.

Skrobek

Jest nas więcej :D Też oglądam wszystkie filmiki jakie dodaje na YT i kilka razy nawet wysłałam tweety z hashtagami, ale nigdy jeszcze nie przeczytał moich na wizji :(
Czytałam, że Rosjanie nie przepadają za jego programem - ciekawe dlaczego... Chyba nie potrafią śmiać się sami z siebie i nawet nie dostrzegają, że Jimmy żartuje sobie nie tylko z Putina, ale np. z Obamy też.

Skrobek

dokładnie ostatnio hasztag panda był świetny :)

martins_92

niedziela, godzina 21 00, CNBC, zawsze puszczaja dwa odcinki z minionego tygodnia
by the way: parodia "house of the cue cards" byla najlepsza.

monaker

Trudno mi się do tego odnieść, bo jeszcze nie miałam okazji zobaczyć ani tego odcinka, ani tego serialu... ale postaram się to nadrobić w wolnym czasie, bo jak dotąd słyszałam same pozytywy odnośnie tej produkcji. Widziałam za to "Joking bad" i uważam, że było całkiem niezłe. ;)

martins_92

Właśnie próbowałam się z tym zapoznać. Myślałam, że się porzygam od nadmiaru bodźców. Czy ja jestem przedszkolakiem, żeby utrzymywać moją uwagę nieustannymi sztuczkami?

martins_92

Mieszkam w Holandi i tu w telewizji leci Tonight show i to jeszcze z napisami !!

mogli by tak w Polszy zrobić. Swoją droga to w jakieś TV leciało chyba z Jay Leno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones