JoJo XI

Joanna Noëlle Blagden Levesque

7,3
430 ocen gry aktorskiej
JoJo XI
Matka Joanny prowadziła teatralne przedstawienia a także była w chórze kościelnym, dzięki czemu Joanna Levesque z muzyką miała styczność od dziecka. Dorastała słuchając Whitney Houston, Elty James, Arethy Franklin czy Elli Fitzgerald. Postanowiła wziąć udział w popularnym programie "Kids Say the Darnedest". Pojawiła się pod koniec audycji. Wtedy to na życzenie Billa Cosby'ego wykonała piosenkę "Respect", czym zrobiła ogromne wrażenie.
W 2001 roku propozycję wystąpienia w swoim programie wysunęła Oprah Winfrey, jednak Joanna odmówiła na rzecz udziału w festiwalu Gospelfest. Następnie wystąpiła w popularnym konkursie muzycznym "America's Most Talented Kids", na którym przed laty zwyciężyła Christina Aguilera. Joanna nie wygrała, lecz poznała człowieka, o imieniu James Womack, który wprowadził ją do znanego widowiska o nazwie "Da Family". Po krótkiej współpracy zaoferowano jej 2 kontrakty, jednak we wszystko włączyła się wytwórnia płytowa "Blackground".
W 2004 roku jej pierwszy singiel "Leave(Get Out)" wspiął się na szczyty popularności w Stanach, zaś z Joanny, która przyjęła przydomek Jojo uczynił najbardziej obiecującą artystką w kraju.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 20 grudnia 1990

miejsce urodzenia: Brattleboro, Vermont, USA

wzrost: 161 cm

Jest najmłodszą artystką w historii, której piosenka dostała się na 1 miejsce w słynnej muzycznej liście "TOP 40 List". W roku 2004 była to piosenka "Leave (get out)".
Ma mieszane pochodzenie - francusko-polsko-irlandzko-indiańskie.
Wydała następujące albumy:
- 2004 r. - "JoJo";
- 2006 r. - "The High Road";
- 2011 r. - "Jumping Trains".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Prawda?

Moim zdaniem podobna do Lindsay Lohan :D

nawet fajna

po "Leave (get out)" byłem przekonany, iż będzie światową gwiazdą, a potem nakręcili "Too little too late" i aż szczęka mi opadła...

nie wiem co ona chce przez to osiągnąć! jakim trzeba być dziwakiem żeby nie domyślać się że zdjęcia mogą być później zhakowane i w dodatku jest rozpoznawalna, widziałem na jednej ze stron i powiem jestem zszokowany jej zachowaniem i chyba większość na tym forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones