Joanna Brodzik

Joanna Honorata Brodzik

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/56090/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":2865,"rate":7.126003490401396,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/56090/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":332,"rate":7.316265060240964,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/56090/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":60,"rate":6.666666666666667,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/56090/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":8,"rate":6.75,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,1
2 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Brodzik
 • A grala nastolatke.

 • Princeska92 a no serio ja myślałem , że ona wtedy miała z 16.

 • LaseQ Takie kobietki są jak skarb...

 • Princeska92 W Graczykach wyglądała najlepiej.

 • Princeska92 I prawidłowo :)

 • użytkownik usunięty

  Princeska92 Moim zdaniem najładniej jej było, gdy miała naturalny czarny kolor włosów. Dziewczyny o ciemnej karnacji, brązowych oczach i czarnych włosach najkorzystniej wyglądają w naturalnej odsłonie. Gdy farbują włosy na blond, a do tego doklejają długie pazury, nakładają silny makijaż, botki, torebki z tygrysią panterką - wygląda to obciachowo i pociąga głównie panów tirowców, taksówkarzy, budowlańców, stolarzy itp. (nie obrażając wyjątki od tej niepisanej reguły, które są). Moim zdaniem Joanna szpeci się tymi blond włosami, jako aktorka faktycznie zmarnowana, podobnie jak mąż Wilczak - może mogło coś z nich być, urodziły im się dzieci i skończyli jako aktorzy reklamy ... Jest jeszcze niewielka szansa, że Brodzik dostanie jakąś ambitniejszą rolę w dobrym filmie grając może jakąś skomplikowaną psychicznie dojrzałą kobietę, choć będzie musiała stanąć na głowie, by nadać roli autentyczność. Natomiast dla Wilczaka moim zdaniem to już koniec, najwyżej role drugo- czy trzecioplanowe standardowo odgrywanych przez nich dosłownie jakichś palantów.

 • Tez nie lubię jej w tych blond wlosach. Najlepiej wyglądala grając pielęgniarkę w "Klanie". Rozumiem, ze Hiszpanki, Włoszki czy Japonki chcą być blondynkami. U nich prawie same brunetki, a wszystko co rzadko spotykane jest bardziej w cenie. Natomiast u nas jest zupelnie na odwrót. Cala masa blondynek i szatynek. Do tego praktycznie wszystkie rozjasnione na blond. To takie nudne! U nas to wlasnie piękna brunetka jest atrakcyjniejsza. Bardziej unikatowa po prostu.

 • Edna_fw Dokładnie.Jej mocno czarne włosy były niepowtarzalne, także ona sama w nich.A potem... lepiej nie mówić:-(
  Co do jej roli w ,,Klanie", wyglądała jak Olga Bończyk,kok niestety dodawał jej lat

 • Brandon568 Podobno dostała stypendium za wysokie IQ