Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

trzeba mieć nasrane we łbie aby po pijaku siadać za kółkiem i jeszcze te jej żałosne teksty "kolacja przy winie", no przeszło promil we krwi następnego dnia to chyba 5 litrów wina musiało być. Matka dwójki małych dzieci, ach strach pomyśleć jakie wartości im wpoi i jak je wychowa. Gdyby zamiast w samochód ta wielka dama w porsche wjechała w przechodnia to trafiłaby prosto do pierdla i może wtedy dopiero oprzytomniała, bo wielka celebrytka chyba myśli że wszystko jej można. Na miejscu producentów programów telewizyjnych podziękowałbym już tej pani za współpracę, bo teraz będzie robiła im wątpliwą reklamę.

yepas

E tam, jakbyś grał w takich kaszanach, co ona, to też byś za kołnierz nie wylewał ;)

A tak serio, to masz rację.

użytkownik usunięty
Krytykant

Polac wam! 100 % racji! ;)
Mam taka cicha nadzieje, ze ta pani troche odpusci sobie lansowanie sie i bycie znana z niczego.

Krytykant

dobry krytyczny komentarz

yepas

pewnie nie pierwszy raz tak zrobiła Szkoda kasy na taxi dobrze,że dzieci do przedszkola nie wiozła

ewi184

Właśnie tego u gwiazd nie rozumiem. Stać taką na porsze, a nie zatrudni kierowcy, żeby na luzie móc pochlać. Przy obecnym bezrobociu niejeden by sie takiej fuchy podjął, jeszcze pod ramię weźmie i do domku zaprowadzi. Zamiast tego gwiazdeczka ryzykuje karierę i wolność prowadząc na gazie podwójnym.

Krytykant

dokładnie.Ale co my wymagamy od niej jak 1,2 promila o 10 rano tłumaczy winem do kolacji,chyba wypiła cała beczkę ,że o 10 rano jeszcze tyle miała promila w wydychanym powietrzu ciekawe ile było we krwi?

Krytykant

myślę, że to może wynikać z manier gwiazd. Wiecie, gwiazdy pewnie też mają swój zestaw powstępowań i być może nie wypada w tamtejszym światku wracać uchlanym taxą... przecież duża część gwiazd uważa się pewnie za elitę ulepioną z lepszej gliny którym więcej wolno, w końcu są sławni i mają pieniądze...

MegaSzczota

dajcie jej spokój źle zrobiła, przeprosiła, a wy się jej czepiacie bo media się jej czepiają. Ja ją mimo wszystko bardzo lubię chociażby dlatego że nadaję się do roli Violetty Villas, i mam nadzieję że wiele osób zapomni ten wybryk alkoholowy bo jak tak się nie stanie to nikt nie zagra Villas, a Liszowska się na Villas nadaje.

kinomanka_13

Pfffffff mam nadzieję, że Breivik nie jest podobny do kogś kogo mógłby zagrać, bo jego też wybronisz

yepas

TAK ! MA KASĘ WIĘC ZAMIAST wsiadać za kólko taxi wzywać ,ale straciła w moich oczach ! Koboeta bez wyobrażni i mama dwójki małych dzieci , toż to skandal !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones