Joanna Pacuła

7,2
1 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Pacuła

Co z tego że zagrała w tylu filmach skoro są to gnioty klasy B a sama Joanna psuje je swoją wstrętną twarzą. Naprawde jak na nią patrze to przypominają mi się najgorsze rzeczy. Wstrętne zarozumiałe babsko. To ona powinna uczyć się od Izy Scorupco bo mimo iż ma wiecej filmów na koncie nie jest nawet w połowie tak popularna jak ona. Dobrze ze już powoli konczy kariere przynajmniej nie będzie dłużej straszyć widzów tą upiorną twarzą i kościstymi policzkami

Zyleta_17

Zgadzam się taką kariere może sobie wsadzić głęboko w cztery litery ale te z przodu po te styłu są już przestażałe ;/

laska12

jak mozecie o niej tak mowic ! ona jest utalentowana aktorka ! a to ze kilka podstepnych aktorek zniszczylo jej kariere to chyba nie jej wina !

Kobieta_Mafii

Podstępnych :D nie rozśmieszaj mnie. Poprostu kto by taką szkarade wziął do filmu

Zyleta_17

Zgadzam się WSTRĘTNA BABA niech lepiej już skończy grać w tych gniotach

Zyleta_17

jak wy możecie tak w ogóle pisać? Wielka mi Scorupco. Nawet szkoły aktorskiej nie ma. Za Egzorcystę powinna dostać złotą malinę bo grała beznadziejnie. Jest ona najsłabszym ogniwem tego filmu. Scorupco zresztą zakończyła już "spektakularną" karierę w Hollywood słabym występem w najgłubszym filmie wszech czasów "Klub dzikich kotek". Pacuła miała wiele propozycji do naprawdę dobrych filmów, a aktorką jest świetną. O Izie Scorupco w Stanach mało kto słyszał chociaż grała w paru znaczących filmach. Pacuła odrzuciła rolę Pam Bouvier w Licencji na zabijanie. Gdyby tego nie zrobiła też byłaby dziewczyną Bonda, tylko że na pewno zagrałaby lepiej od Scorupco.

ferdek_5

Jest w weiku mojej mamy. Normalnie jestem w totalnym szoku. Myślałam, że to młoda aktorka, która dopiero zaczyna. Iza ma 40 lat, też na tyle nie wygląda. Obie są piękne moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones