Joanna Trzepiecińska

7,7
3 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Trzepiecińska

Powinna jakieś nagrody za to dostać, bo wykreowała naprawdę rozwalającą postać!

iwona_filmer

zgadzam się powinna za to nagrodę dostać, jestem zawiedziona że po zakończeniu serialu ,, Rodzina zastępcza " Pani Joanna woogle nie występuje, ostatnio zagrała tylko w na wspólnej, i życzę jej by zagrała w jakimś filmie czy serialu główną rolę, bo to świetna aktorka. Mój ś.p dziadek mnie do Alutki porównywał, a Trzepiecińska jak grała Alutkę to przypominała Kolińską z Alternatyw 4 ( przypominała ją tym że Kolińska też wymagała od męża ). Bardzo bym chciała Panią Joannę spotkać i mieć od niej autograf.

kinomanka_13

Rzeczywiście, nigdzie jej nie widać! Przecież ona bija na głowę talentem całą masę tych bezpłciowych celebrytek! Śpiewaczka Kolińska to faktycznie protoplastka Alutki, pani Kowalska pięknie to zagrała, te jej piosenki... niezapomniane!

iwona_filmer

Pani Joanna od niedawna gra w spektaklu królowa śniegu gra królową śniegu w teatrze Polskim w Warszawie.Wiem o tym bo w czwartek i w piątek byłam w Warszawie i widziałam plakat tego spektaklu. Super było w Warszawie byłam na nagraniu odcinka jubileuszowego ,, Famialiada" spotkałam : Marka Piekarczyka, Grzegorza Warchoła, i Karola Strasburgera. Mam od nich autograf i zdjęcia z nimi, a z Panem Karolem to trochę rozmawiałam, całkiem miły i sympatyczny człowiek.

kinomanka_13

Tak! Karol i Marek zresztą też - bardzo sympatyczni

iwona_filmer

też ich widziałaś na żywo ?

kinomanka_13

Tak, rozmawiałam. Piekarczyk w ogóle na tyle lat nie wygląda, bardzo otwarty, miły, żadnej bufonady. Karol też

iwona_filmer

aha ja z Karolem bardziej rozmawiałam niż z Markiem, bo Marek trochę się śpieszył do charakteryzacji. A ty napisałaś tak z tym wykrzyknikiem jak by to nie przeczyło, lub coś negatywnego, pisemnie tego stwierdzić za bardzo nie umiem, ale gdybym w głosie usłyszała to bym stwierdziła czy te tak było pozytywne czy negatywne.Cieszę się że 2 te same osoby spotkałyśmy. Ostatniego sierpnia mają dać mi znać czy się do jakiej to melodii dostanę, bo 7 marca byłam na eliminacjach we Wrocławiu, a dostać się do tego teleturnieju to jest moje największe marzenie jestem ogromną miłośniczką muzyki od disco polo po starszych artystów jak : Jarocka (byłam na jej koncercie mam od niej autograf i zdjęcie z nią ), Połomski, Wodecki (mój ulubiony zarazem, bo wiele z nim wspomnień mam , autograf od niego mam ale zdjęcia nie posiadam), Młynarski, Bajor, Santor, Sośnicka i wiele innych. Uwielbiam takich starszych artystów jako osoby i piosenkarzy i piosenkarki jak mam z nimi jakieś wspomnienie, jak nie ja mam to wspomnienie to ktoś z moich rodziców, lub mojej rodziny, a to wspomnienie wtedy wspominam. Powiedziałam im na eliminacjach że moim największym marzeniem jest się dostać do JTM, i wierzę że to się spełni , 2 raz byłam na tych eliminacjach, byłaś w jakiej to melodii jako uczestnik lub na publiczności czy na eliminacjach ?

kinomanka_13

Ja mam sentyment do Jarockiej, Jantar, Russosa - moi rodzice do dziś tego słuchają, z dzieciństwem mi się to kojarzy

iwona_filmer

to tak jak ja. Dzięki za przypomnienie co do Jantar, Russosa.

iwona_filmer

Dokładnie, najbardziej charakterystyczna postać, zaryzykowałbym stwierdzenie, że już niemal kultowa ;)

Neils

Kultowa! bez dwóch zdań!

iwona_filmer

Racja, tylko wygląda na to, że ta rola zafundowała jej zawodową śmierć w kinie.

jan_niezbedny0

Ale w ogóle jakoś pani Joanna nie była zbyt wykorzystywana w produkcjach kinowych, a przecież i piękna i zdolna!

iwona_filmer

Kobieta wręcz niesamowita, jako Alutka genialna, oskara powinna dostać. Często oglądam powtórki serialu "Rodzina zastępcza plus", bardzo lubię ten serial a zagrała w nim rewelacyjnie. Jej gesty, teksty, charakter to jest po prostu FASCYNUJĄCE!!!

Kobra83

zgadzam się, dziwię się że telekamery za to nie dostała.

Kobra83

Z tymi powtórkami to mam tak samo!:) Pozdrawiam!

iwona_filmer

Tak! Alutka i Dory z gdzie jest Nemo to świetne role. Szkoda tak niewykorzystanego potencjału, pewnie układy i układziki.

A tak w ogóle to 100lat z okazji urodzin <3

użytkownik usunięty
iwona_filmer

Generalnie nie przepadam za Rodziną zastępczą. Czasem obejrzałam jakiś odcinek w dzieciństwie z braku laku. Jako Alutka zawsze baaardzo mnie irytowała. Zawsze dziwiłam się jak Jędrula mógł z nią wytrzymać na dłuższą metę,ale to tylko pokazuje,że aktorka poradziła sobie z rolą i odegrała ją tak,żeby wywołać emocje. Po prostu była bardzo wiarygodna w swojej grze aktorskiej. Obawiam się,że niestety z nią jest właśnie najbardziej kojarzona. Role dubbingowe swoją drogą.

iwona_filmer

To prawda, ale żal mi że ją zaszufladkowała. Pani Joanna ma w sobie niesamowitą seksualność, seksualność i wielki niewykorzystany talent. Taka Grażyna Szapołowksa

iwona_filmer

Szczególnie jak duchy widzi była świetna w tym serialu stworzyła fajny duet z Dedekiem.

iwona_filmer

zgadzam się w całej rozciągłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones