Jodie Comer

Jodie Marie Comer

8,5
10 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Comer

„Prima Facie” - teatralny debiut Jodie z londyńskiego West Endu trafi w połowie września do polskich kin w ramach National Theatre Live. Jako pierwsze seanse do swojego repertuaru dodało warszawskie kino Muranów 17 i 18 września. Absolutnie obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów Jodie. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że niczego takiego w życiu nie widzieliście i to co Jodie Comer wyprawia na scenie to aktorskie Himalaje.

miss_russ

Każdy występ Jodie zbiera świetne recenzje, ona depcze wszystkie młode aktorki to tylko kwestia czasu zanim będzie w czołówce Hollywood.

Sir_Psychosexxy

Totalnie

miss_russ

[SPOJLER ALERT]

Kurczę… jestem wielką fanką Jodie Comer i niestety wyszłam z takim… meh.

Ona jest dobra w graniu gry. Jak kiedy jest psychopatką udającą miłą dziewczynę”, czy jak w spektaklu cyniczną prawniczką grającą „dziewczynę zaraz po studiach”.

Ale kiedy grała ofiarę - przestałam jej wierzyć. Widziałam tylko popisy aktorskie.

Sam spektakl… umówmy się - Krystian Lupa to to nie jest. Chociaż temat BARDZO WAŻNY! I dobrze, że jest podejmowany.

Może to wszystko kwestia moich oczekiwań, bo nawet chciałam do Londynu lecieć ją zobaczyć.

No nic - Jodie, wiem, że tego nie czytasz - ale nadal jestem Twoją fanką :-)

starzynia

Każdy odbiera sztukę inaczej, dla mnie właśnie bardzo przejmująca była druga cześć przedstawienia, w którym Jodie grała ofiarę. I zupełnie nie widziałam tam popisów aktorskich, widziałam Tessę i czułam jej emocje. W Londynie zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, w kinie niewiele mniejsze.

miss_russ

Widziałam dziś, mnie wbiło w fotel a Jodie rewelka

aleksd_filmweb

Też dziś byłam, po raz czwarty :)

miss_russ

Naprawdę mocna sztuka.

Mrok_Filmowy

Wyobraź sobie, że ona to grała 8 razy w tygodniu przez 9 tygodni z rzędu. Niesamowite, zwłaszcza, że to debiut teatralny.

miss_russ

Dziś byłam na ostatnim seansie w Muranowie. Ogólnie obejrzałam go dwa razy w ciągu miesiąca i muszę powiedzieć, że wyszłam z bijącym sercem i natłokiem myśli tak samo, jak za pierwszym razem. Znakomity talent!

MrocznaAnielica

Też wczoraj byłam w Muranowie, wzięłam ze sobą przyjaciela, który był mega poruszony spektaklem. Ja oglądałam go w kinie po raz piąty i byłam nie mniej poruszona co za pierwszym razem. Jodie jest naprawdę z jakiejś innej aktorskiej galaktyki.

miss_russ

Wiecie gdzie moge zobaczyc to online? Pytam bo wiem ze puszczali to w kinach a nie mialam okazji? Any help ? :)

LezBeFriends

Hej, wysłałam Ci zaproszenie do znajomych. Może coś doradzę :)

miss_russ

Czy da się jeszcze wysyłać do siebie wiadomości na filmweb bo coś nie mogę znaleźć tej opcji?

miss_russ

Wlasnie teraz weszlam na filmweb i nie ma takiej opcji - ponoc od Pazdziernika.
PolishlassinScotland insta jak masz to zapraszam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones