Joel MaddenII

Joel Ryan Rueben Combs

8,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joel Madden

moim zdaniem z HIlary bardziej do siebie pasowali ...
Nicol Richie to przeciez z gatunku Paris Hilton :///

hmm ... ciekawe jak z nia dlugo bedzie ...

przeciez Hilary też była z typu "Sweet girl"... Widać Joel gustuje w takich. Podobno Hilary źle na niego wpływała bo udawał przy niej kogoś kim nie jest :| A rozstali się z powodu różnicy wieku

użytkownik usunięty
Sad_Dream

no tez slyszalm ze to podobno z roznicy wieku
a z tym ze Nicole z gatunku Paris mialam na mysli ze jest typowym bogatym i rozpieszczonym dzieckiem, ktore nie ma do niczego talentu, tylko dobrze ze ma slawego tatusia ://

pozdro :)

ja słyszałam ze rozstali sie dlatego, ze Hilary nie chciała z nim spać xD

Kejtbejbe

On wybiera sobie dziewczyny, które do niego nie pasują... Takie "lale".
PS. To ostatnie moze być prawdą:)

na wikipedi czytałam ze w niemieckiej prasie napisali ze rozstali sie z powodu 2 letniego celibatu, a w amerykanskiej ze z powodu zbyt duzej róznicy wieku.. swoja droga ona teraz miała 19 lat a on 27 wiec dziwne ze teraz im ta różnica wieku zaczela przeszkadzac a nie jak ona miała 16 a on 25 lat i jej dosyc duzo brakowało do pełnoletności. ja jakos nie szanuje Nicole bo to narkomanka jest a Hil jest spoko

Jego nowa dziewczyna jest beznadziejna niech wróci do Hilary :)

Edyta_17

Masz całkowitą rację, niech wróci do Hilary! O ile ona będzie jeszcze tego chciała :)

niech sobie znajdzie ogólnie inną dziewczyne bo one obydwie pasują do niego jak pięść do oka

Nicole jest lepsza od Hilary.

i mają dziecko i jest git.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones