Joely Richardson

Joely Kim Richardson

7,0
6 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joely Richardson

Uwielbiam ją za role Julii. Świetnie gra. Z filmów widziałem "101 Dalmateńczyków" "Afere naszyjnikową" i "Patriote" i tam też była dobra ;D

Sidewinder

Przeciez to jest najgorsza osoba w bez skazy, z kazdym odcinkiem dziwie sie, ze jej nikt nie zabil albo, ze nie wywalil jej z planu filmowego. Dawno nie widzialam tak beznadziejnej aktorki swoja droga w tak swietnym serialu...

unmoved

Czesciowo sie zgodze ale ona ma taka role przypisana w sceniariuszu.Jak ja widze to mam ochote ja zadzgac widelcem.Do tego jak dochodzi do orgazmu to ryczy jak by jej matke zabijali styropianem.Potrafi tylko drzec jape i wszystko jej nie pasuje.Mysli ,ze jest krolowa balu a siedzi w domu i sie opier.... a mezunio ciezko pracuje.Taka to tylko zeslac do kopalni i niech wlasnymi rekoma wydobywa surowce.

gex221

Zmienilem zdanie po ogladnieciu wiecej odcinkow Bez Skazy.Chcialbym miec taki wykur... dzwig z taka wielka kula ona by stala a ja bym ta kula w nia nakur... pijac przy tym podwojna szklaneczke Jamesona z lodem i palac Marlboro czerwone.

Sidewinder

W "Dalmatyńczykach" też mi się bardzo podobała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones