Joey King

Joey Lynn King

7,1
13 712 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joey King

Nic o niej nie wiem, ale wątpię, żeby taka irytująca i nieutalentowana dziewczyna została aktorką. Każdy film z nią
sprawia, że obiad mi się zwraca.

marcelam11

Ooo już doczytałam, jednak jest siostrzyczką, a nie córeczką. Inaczej latałaby po podwórku i irytowała tylko rówieśników.

marcelam11

nie jest czasem corka aktorki Jamie King?

marcelam11

jak mozesz mówić ze jest nieutalentowana, skoro nie widziales wiekszosci filmów z nią i poza tym ma przed sobą szerokie pole do popisu? a jesli irytuje cie jej wygląd albo rola to juz tylko twoj problem i kwestia gustu. to ze postać odgrywana przez danego aktora jest przez nas nielubiana to tylko kwestia tego ze aktor potrafi dobrze wpłynąć na kreację swojej postaci, tymczasem w życiu może być zupełnie inną osobą. więc ogarnij się.

Toshiroyuki

Ale piękny wywód... już na pewno nikt nie napisze, że ta mała aktoreczka jest nieutalentowana. Ja też tak nie napiszę,pomimo tego, że widziałem kilka filmów z jej udziałem. Ja po prostu ocenię ją na 2 słownie "dwa". Wiem też, że to jest mój problem i mam spaczony gust. A teraz idę się ogarnąć... pozdrawiam.

gimi

ja oceny jej nie wystawiłem i nie uważam wcale od razu żeby była jakaś genialna czy świetna w swoich rolach; po prostu próba szufladkowania kogoś z góry jest nieuzasadniona a moj wywód tyczył się ogólnie aktorów, nie tylko jej- choć w tym wypadku tak, jej. oceniac kazdy moze jak chce, gusty są kwestią indywidualną i to normalne że ktoś nie lubi tego co lubi ktoś inny. nie spodobał mi się ten przykład -jeden z wielu- faktu że większość młodocianych aktorów jest krytykowana i szydzona przez publikę, podczas gdy za pare lat moze sie stać cenioną gwiazdą dzięki jakiejś roli i nie musi to być wpływ jakichkolwiek związków rodzinnych z innymi osobami filmu. też pozdrawiam

Toshiroyuki

Masz rację jednak niestety wiele osób ocenia ją i będzie oceniać przez przymarza filmu w jakich gra . Nie Joey nagrała się w gniotach (i to sporo nawet) i teraz to będzie chodzić za nią i szargać wizerunek jeszcze dłuugo. Musi popracować nad doborem filmów.

gimi

Obejrzyj świat w płomieniach, mi się tam spodobała. Pamietam, że w Ramonie i beezus mi nie podeszła, zobaczymy co z niej będzie, pod uwagę musisz wziąć fakt roli jaka została napiana przez scenarzystę oraz wiek i doświadczenie aktorskie. Najlepiej by było jakbyś wycofał swoją ocenę i wystawił jej nową gdy obejrzysz więcej filmów / gdy mała podrośnie.

Toshiroyuki

Masz rację. Choćby w Bullet Train skradła show razem z Aaronem

marcelam11

super młoda aktorka w ramonie and beezus zagrała świetnie, Super wcieliła się w rolę !!!

aneczkaw7

Dokładnie. W Bullet Train również

marcelam11

widziałem z nią 7 filmów i ju kolejnego nie obejrzę, w którym występuje. Drewno drewniane to za mało, żeby ją opisać.

Unibet_78

Obejrzałam z nią Bullet Train i skradła tam show razem z Aaronem

marcelam11

Pomijając jej grę aktorską, ale twarz kaczki z dziubkiem

marcelam11

Tu raczej jest wpływowe żydowskie pochodzenie.

marcelam11

ja jakoś też nie mogę na nią patrzeć xD

marcelam11

to samo chciałam napisać, oglądając "Między życiem a śmiercią" cały czas mnie na rzyg brało, rozlazła flegmatyczka o bardzo ciapowatym spojrzeniu :)

marcelam11

Sorry ale obejrzałam z nią Bullet Train i była doskonała

marcelam11

Dokladnie! Wyjątkowo mi działa na nerwy od samego patrzenia nawet.

ewula811

Proponuje nie jeść obiadu jeśli się zwraca.

Jan_Janwk

Proponuję dobrze sprawdzić komu się odpowiada bo to nie ja pisałam . Wyjątkowo pan tępy !

ewula811

Odpisała Pani autorce posta "Dokładnie", czyli jednoznacznie zgodziła się z jej wypowiedzią, więc można by rzec, że Pani też się zwraca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones