Joey King

Joey Lynn King

7,1
13 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joey King

Mam do niej bardzo ambiwalentny stosunek. W "Obecności" zagrała dobrze, uznałam ją za całkiem obiecującą aktorkę dziecięcą - dziś jednak (na moje nieszczęście) natknęłam się na film "Wish Upon" (2017) gdzie J.King gra główną rolę. To że film jest zwyczajnie zły to swoją drogą - bardzo, bardzo dawno nie widziałam tak okropnej gry aktorskiej, tak sztucznych filmowych kłótni, uniesień i dramatów - oglądało się to niemalże z politowaniem, a King wiodła prym w tym jarmarcznym przedstawieniu... to było straszne i nie ma to nic wspólnego z gatunkiem filmu niestety...

Veiller

Zdradze ci pewną tajemnice, duży wpływ na występ aktora ma współpraca z reżyserem, nawet czołówce aktorskiej zdarzało się zagrać okropnie przy współpracy z kiepskim reżyserem lub zwyczajnie z takim z którym nie mieli odpowiedniego porozumienia. Poza tym jedna rola niczego nie mówi, Joey potrafiła już ratować film swoją rolą bo występując w drugoplanowej roli rozkładała na łopatki reszte aktorów pod względem wyczynu aktorskiego. Polecam serio prześledzić całą jej filmografie, zdarzały się potknięcia nadal nie z każdą postacią sobie radzi ale generalnie ma mega potencjał i od dawna widać że mocno utalentowane dziewcze. Pozdrawiam ;)

Charlie_Pace

"Joey potrafiła już ratować film swoją rolą bo występując w drugoplanowej roli rozkładała na łopatki reszte aktorów pod względem wyczynu aktorskiego"

Baaardzo mocne słowa. Czy mogę prosić o przykład wspomnianego wyczynu aktorskiego, rozkładającego na łopatki? Nie jestem teraz złośliwa, lecz autentycznie zaciekawiona. Z góry dziękuję za odpowiedz

Veiller

Na łopatki jak na wiek i w porównaniu z resztą obsady oczywiście. Miałem wręcz wrażenie, że jej role wciśnięto tam dodatkowo specjalnie dla niej bo czasem to się zdarz gdy ktoś zachwyci na castingu. Chodzi o film "Rodzinny Weekend", kiepską, bardzo typową produkcje komediową z kiepskim aktorstwem i średnim humorem. Joey gra tam dziewczynke wyraźnie zafascynowaną filmami bo ciągle wciela się w jakieś postaci i wychodzi jej to naprawde nieźle. Co prawda nie ma tu jej dużo i jest wyraźnie tylko dodatkiem, taką ciekawostką ale zapamiętałem ją tam i skończyłem to oglądać tylko dla niej. Była jeszcze conajmniej jedna produkcja w której wyraźnie błyszczała ale już nie pamiętam kóra. Tak czy siak generalnie w większości ze swoich ról dziewczyna się przykłada, widać, że lubi to co robi. To że jakaś rola nie wyjdzie niekoniecznie jest zależne od niej pamietaj o tym ;)

Charlie_Pace

Dzięki, z ciekawości się zapoznam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones