John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

W latach 70. Travolta był związany ze starszą od niego o 18 lat Dianą Hayland. Trwał przy niej podczas jej walki z rakiem piersi - już będąc z nim przeszła mastektomię najpierw jednej, potem drugiej piersi. Ukochana Travolty zmarła w jego ramiona w 1977 r., w wieku 41 lat.

To bardzo rzadko spotykana informacja, przemilczana nawet w jego życiorysie w Wikipedii. A bardzo ciekawa i dająca pogląd na niego jako człowieka, przy z tamtych lat.

Robaczek_12

Dziecko, mój nick na filmwebie jest dłużej niż twój. Mam taki personalny problem do ciebie, jak ty masz do innych. Po prostu jesteś głupia i naiwna. Wydaje ci się, że twoja kultura osobista jest tak wysoka, że mógłby się czepić ciebie tylko ktoś, komu kredki w przedszkolu ukradłaś? Pisałem kiedyś, że pisałaś do mnie pierwsza? Co to za argument w ogóle. Ten wątek już wyjaśniłem i nie będę wracał do niego, bo znowu napiszesz, że nie jesteś w stanie przeczytać kilkudziesięciu linijek. Jak ty w szkole funkcjonowałaś? Kilka osób pod waszą kłótnią przyznało, że są przesłanki by uważać Travoltę za geja, a ty napisałaś, że są to wyssane z palca informacje. Ale to już pisałem. Mam powtarzać, bo udajesz, że nie było? Skoro napisałaś, że są to wyssane z palca informacje, to to samo byś napisała o Spacey'm jakieś 5 lat temu i byś się pomyliła. I co napisałaś jeszcze?
"Nigdy się nie przyznał, że jest gejem "
No brawo. Nadawałabyś się na policjantkę.

"że wiele gwiazd już miała swoje coming outy i się tego nie wstydzi."
Potrafisz takie gwiazdy podać?

Wracając...
"ze już nie pierwszy raz ktoś sprawił ze jestem głupia hah"
Nie dziwię się.
Nie będę się z tobą licytował, kto jest starszy. Napisałaś głupoty i zaatakowałaś kogoś bez powodu.
Kochasz się z Carlosem? Carlos bodaj pisał, że to taka wasza zabawa, a potem ty twierdziłaś, że wcale nie. Teraz tak jak on piszesz, że się kochacie, ale przeciwnie do tego, co pisałaś wtedy.

Mowiacy_do_reki

Po pierwsze nie dziecko, bo nim nie jestem...tak możesz mówić do swojego dziecka. Po drugie z Carlosem sprawa jest już dawno wyjaśniona, nie wiezysz? To zobacz ze mamy się się w znajomych od tamtej wlasnie rozmowy. Ta rozmowa była dawno temu i nie zamierzam jakoś wnikliwiej się w nią zagłębiać, ale ogólnie pamiętam, ze kojarzylam Carlosa i wiedziałam, ze to dzieciak, ktory zresztą pierwszy na mnie naskoczyl( nie tylko tutaj), stąd tez pewnie tak na niego i ja wyskorzylam z tekstem 'ogar dupe" ale tak jak pisałam: sposc powietrze. Nikt nie stwierdził, ze jestem głupia. Chodziło mi, ze ty tak napisałeś, ze już nie raz ktoś mi to udowodnił jakbyś conajmniej już od dawna miał do mnie problem i śledził mnie po forach i stalkowal innymi kontami- o to chodziło.

Robaczek_12

No to widzę, że" ładnie" się do mnie odnosiłaś przez ten czas jak mnie nie było, ja dzieckiem, co śmieszne powiedziała to osoba młodsza ode mnie, czyli jesteś gów***rą w stosunku do mnie, to tu kurde na mnie wtedy naskoczyłas!, Mówiący do ręki ma 100% rację! , z tym ogarnięciem wiadomej części ciała, to już przemilczę. I te jeszcze kłamstwo na mój temat, że ja tam kiedyś wcześniej na cb naskoczyłem, gdzie ci kurde naskoczylem?!?.. Pokaz mi kurde!... Chyba wiem o jaką sytuację ci chodzi... i odrazu ci powiado dziewczynko... To było już PO TYM JAK DO MNIE WTEDY NAPISAŁAŚ!!!.... A NIE WCZEŚNIEJ!!!.... Po za tym, to wtedy nawet na mnie nie naskoczyłaś, a teraz wielkie wolty robisz, widać, jaką jesteś, kłamliwa, jak z tyłu obgadujesz ludzi!

dj_carlos

Hmmm...nie wiem jak to dokładnie bylo, bo było to 100 lat temu, ale z tego co pamiętam - tutaj się kłóciliśmy, a wyjaśniliśmy sprawę na privie. A to co ty cytujesz, to pisaliśmy zanim się "pogodziliśmy". Nie daj sobą kierować jakimiś internetowymi trollami, bo mówiący do ręki ma tylko z tego satysfakcję :d

Mowiacy_do_reki

Nigdy nie pisze głupot. Zawsze pisze to co myślę,może jestem czasem zbyt impulsywna, ale bez przesady....Takie dowody jak ja mam na to, ze on gejem nie jest, tak inni mają dowody na to, ze on tym gejem jest! Czyli nikt nic nie ma. Ale spekulawanie i suche dowody typu: "umie tańczyć" i nie chodzi mi tutaj,ze Ty tak pisales ,tylko o ogół szczególnie facetów , że taka opinia krąży....albo ostatnio dosyć popularne"jest fryzjerem, więc to napewno pedal" w każdym razie ani Ty, ani ja wjego łóżku nie śpimy i nie wiemy co tam robi . I jeszcze jedno. Zarzucanie komuś tego, ze jest mało kulturalny, chamski itp, poczym samemu być mega chamskim i wyrachowanym obrazajac od głupich, naiwnych i jeszcze wielu innych jest MEGA slabe. Moze jestes starszy, ale nie znaczy,ze mądrzejszy. Skoro wszedles w konwersacje - ok, możesz mi zarzucić chamstwo, ale skoro wchodzisz w konwersacje od razu pisząc chamsko, poczym ja Ci odpisuje tak samo, to nie możesz mi zarzucać hipokryzji i tego, ze odnoszę się do Ciebie nie miło, gdyż sam już zaczynasz mowe nienawiści wobec mnie. Twój Nick już wyraza brak szacunku do rozmówcy, a samymi wyopwiedziami tylko potwierdzasz to jaki jesteś agresywny i negatywnie nastawiony od pierwszego zdania. Jeśli taki również jesteś w życiu i wszystkie osoby które mają inne zdanie niż Ty tak traktujesz to musisz być bardzo ciezki w obyciu...ta twoja zaborczosc, zacietosc i agresja aż kipi z twoich wypowiedzi( pierwszy raz spotykam się by ktoś od pierwszego posta był tak znerwicowany) kiedyś trafisz na osobe słabą psychicznie która będziesz mieć Na sumieniu, gdyż potrafisz poslugiwac sie strasznym graniu na emocjach swoim chamstwem i bezczelnoscia i wyzywaniu kogoś jakbyś conajmniej znał kogoś od podszewki i wyzywal się na nim - to jest okropne i tak zachowuje się dorosły człowiek? Lecz nerwy.

Robaczek_12

No i co? Teraz ja mam czytać twój słowotok? Bezsensowny post, bo jaką masz treść? Gdyby miała być treść, to byś ją napisał wcześniej.
Dziecko, bo nim jesteś.Nie obchodzi mnie, czy sprawa jest wyjaśniona. Skomentowałem, co kiedyś do niego napisałaś. A co było potem, to już nie zmienia tego, co zrobiłaś.
"To zobacz ze mamy się się w znajomych od tamtej wlasnie rozmowy."
Czyli to nie było przekomarzanie, bo dopiero po rozmowie zostaliście znajomymi.
A więc zaatakowałaś go tutaj nie dlatego, że nie zgadzałaś się z nim, tylko się mściłaś. No ale z drugiej strony jednak obstajesz, że wg ciebie Travolta nie jest gejem. Mnie też nie interesuje wasza cała rozmowa. Widziałem, jak go zaatakowałaś, a reszta kłótni już jest mniej istotna. Poza tym zachowałaś się, tak jakby ciebie gejem nazwał. Jak pisałem, mam konto dłużej od ciebie i nie masz podstaw, żeby pisać, że to jest moje anonimowe konto. Twoje konto w porównaniu z moim jest biedne.
I już się nie powtarzaj. O tańcach wspomniałaś ty i tak do niego napisałaś. Skoro jesteś zbyt impulsywna, to się nie dziw, że jesteś później tak traktowana. Wydaje ci się, że jesteś bezkarna, bo taka jesteś i już.
"ani Ty, ani ja wjego łóżku nie śpimy i nie wiemy co tam robi "
Takie argumenty są śmieszne. Nie warto ich nawet komentować.

"Zarzucanie komuś tego, ze jest mało kulturalny, chamski itp, poczym samemu być mega chamskim i wyrachowanym obrazajac od głupich, naiwnych i jeszcze wielu innych jest MEGA slabe."
Jesteś przekomiczna.

"Moze jestes starszy, ale nie znaczy,ze mądrzejszy."
Dziecko, wiek nigdy nie jest wyznacznikiem mądrości. Jestem mądrzejszy od ciebie to na pewno. Ale wiek tutaj nic nie ma, bo nawet jak będziesz miała 70 lat, to będziesz głupia.

Mój nick jest odniesieniem do cytatu filmowego i jest skierowany do takich przypadków jak ty.

"tylko potwierdzasz to jaki jesteś agresywny i negatywnie nastawiony od pierwszego zdania. Jeśli taki również jesteś w życiu i wszystkie osoby które mają inne zdanie niż Ty tak traktujesz to musisz być bardzo ciezki w obyciu...ta twoja zaborczosc, zacietosc i agresja aż kipi z twoich wypowiedzi( pierwszy raz spotykam się by ktoś od pierwszego posta był tak znerwicowany) kiedyś trafisz na osobe słabą psychicznie która będziesz mieć Na sumieniu, gdyż potrafisz poslugiwac sie strasznym graniu na emocjach swoim chamstwem i bezczelnoscia i wyzywaniu kogoś jakbyś conajmniej znał kogoś od podszewki i wyzywal się na nim - to jest okropne i tak zachowuje się dorosły człowiek? Lecz nerwy."
Jesteś zdrowo pierd.lnięta. Powinnaś się leczyć. Sama na wstępie przyznałaś się, że jesteś impulsywna, co ci wcześniej zarzucałem, po czym jedziesz po mnie, żeby się bronić. To nie ja atakuje ludzi bez żadnego powodu, tylko ty. Zresztą sama wyżej opisałaś, że miałaś konflikt z Carlosem, a twierdzisz, że to ja jestem toksyczny dla otoczenia. Jakieś dowody na to? Rozmowa z tobą to wszystko? Akurat rozmowa z tobą kompromituje ciebie. Ja sądzę, że to ty stanowisz zagrożenie dla swoich bliskich i powinnaś być izolowana, bo nie nadajesz się do życia w społeczeństwie. Awanturujesz się i jesteś konfliktowa. Sprowadzasz dyskusję do poziomu personalnych argumentów, żeby wyszło po równo. Ale to co napisałeś o mnie, to tak naprawdę opisałaś siebie.

Robaczek_12

Twierdziłaś, że w rozmowie z Carlosem, że jego pisanie o tym, że jesteśmy znajomymi jest nieprawdziwe, a teraz piszesz dokładnie to samo. Chora psychicznie?

I nie zawracaj mi już więcej głowy, skoro nie masz nic treściwego do napisania.

Mowiacy_do_reki

Pokory u Ciebie za grosz. Ego wygorowane do granic możliwości. Stary a głupi....cóż. tylko współczuć. Tak, z Carlosem po tej wmianie zdań pisalismy privy i zostaliśmy znajomymi, bo ogarnieci ludzie właśnie tak postępują - nawet jak mają różne zdania, trochę się pokloca, to później i tak umieją dojsc do porozumienia i teraz uwaga! mogą nawet się polubić. Dla Ciebie to pewnie obce zjawisko...nie dziwię się. Żegnam Pana dorosłego.

Robaczek_12

Hahaha, wymyślaj dalej brednie na mój temat. Ty faktycznie jesteś bezdennie głupia i nie masz żadnej refleksji. Dziecko, dziecko, to nie ja atakuję ludzie, tylko ty. Sama to przyznałaś. Więc czego jeszcze chcesz? Pisałem ci, żebyś mi nie zawracała głowy, jak nie masz nic treściwego do napisania. Trochę się pokłócą? To akurat nie ten przypadek. Widzę, że bardzo lubisz się wybielać, a innych oczerniać. Osobowość narcystyczna.

Mowiacy_do_reki

Nie atakuje ludzi i nigdzie tego nie P rzyznalam. Czytasz coś i sobie dopowiadasz...normalne to? Oj....teraz nie zawracaj mi głowy? To po co odpisujesz i dalej ciagniesz rozmowę? Dalej twoje wygórowane ego myśli, ze każdy będzie robił to co kazesz mimo że sam zacząłeś do mnie pisać? Obrazasz, prowokujesz, piszesz długie wypociny składające się z samych obelg i Ty mi mówisz, ze to ja zaczynam kogos obrażać? Haha twoja zawilosc w tym co piszesz sprawiła ze już sam nie wiesz co piszesz i chyba nie zdajesz sobie sam sprawy jakim ty chamem jestes i jak ty kogos obrazasz. Pozostało ci tylko wyzywanie mnie, bo tylko na tyle Cię stać....staki typ jak twój zawsze tylko na tyle stać.

Robaczek_12

Widzę, że nie rozumiesz po polsku. Pisałem ci, że jeśli nie masz nic treściwego, to nie zawracaj mi głowy. Myślisz, że mam czas na takie dzieci jak ty? Niezłe projekcje tworzysz w swoim chorym umyśle. Widać, że lubisz się kłócić i dobra w tym jesteś, ale dla mnie za mała. Nie potrafisz logicznie myśleć i to cię gubi. Jeśli ktoś wczyta się w treść twoich komentarzy, to widzi, jak biedna umysłowo jesteś. Myślisz, że dasz radę odwrócić kota ogonem jakimiś swoimi słabymi sztuczkami na poziomie gimnazjum? Chyba za mała dla mnie jesteś. Zmyślasz, jak wtedy gdy pisałaś o tym, że Travolta to gej, bo umie tańczyć, a potem do mnie Spacey'm. Możesz oczywiście dalej się sadzić i wiem, że będziesz to robić, ale co ci to da? A no tak, musisz wygrać. Dziecko. Obrażaj sobie dalej, tyle umiesz. Wylewaj dalej pomyje.

Mowiacy_do_reki

Mam 175 cm wzrostu, więc taka mała nie jestem. Nie lubię się kłócić, ale na chamstwo reaguje chamstwem. Nie masz czasu i ochoty, to nie pisz ze mną. Czy ja Cię zmuszam? Myślę zawsze logicznie. Na filmwebie wypowiedzi sprzed 4 i więcej lat mam mnóstwo - jedne bardziej impilsywne( zależy z kim pisalam) drugie mniej. Jakbym siedziała Na filmwebie tyle co kiedyś, to założę się, ze i z pare twoich kłótni bym znalazła i również powytykala ci błędy...a lekko znając już twój styl wypowiedzi, to długo nie musiałabym szukać. Ja na szczęście już wyroslam z tego by denerwować się i dawac prowokatorom, a tym samym odpisywac w podobny sposób do Ciebie ( choć ja nigdy nikogo nie wyzywalam az tak bardzo) Także spoczko - chcesz to wyzywaj mnie dalej może przeskoczysz swoją poprzeczkę chamstwa. Ja jeśli jestem Na filmwebie, to z nudów także....

Robaczek_12

Przede wszystkim sama chamstwo prezentujesz, więc zwyczajnie ktoś reaguje na ciebie. Sama przyznałaś, że twoja wypowiedź do tamtego była specjalnie nacechowana negatywnie, więc przyznałaś się do prowokowania. Niejako wytłumaczyłaś swój infantylny tekst - nie umie tańczyć, więc gej? Nie miałaś się czego czepić, więc sama sobie dopowiedziałaś powód.Nie myślisz logicznie. Działasz w ten sposób, żeby zawsze odwrócić na swoją korzyść. A wywlekaj sobie moje kłótnie, ile chcesz. Od razu co podpowiem, że miałem ich dużo i to akurat o mnie dobrze świadczy, bo zawsze kłócę się z takimi jak ty. Jeśli wszyscy cię lubią, to znaczy, że jesteś złym człowiekiem. Jeśli masz wielu wrogów, to to o tobie dobrze świadczy. Natomiast nie zachowuje się tak jak ty, a jak, to już pisałem. Nie muszę cię wyzywać, sama się kompromitujesz. Krytykę trzeba przyjmować, a ty jesteś bezczelna i arogancka. Bez żadnej refleksji.

Mowiacy_do_reki

.....Aha.

Mowiacy_do_reki

Jak to piszesz " wylales pomyje" to możesz już zakończyć. Narka.

Robaczek_12

Świetnie. Zróbmy to razem.

Mowiacy_do_reki

Kolejne kłamstwo, jej dementuje, to ona tu była dzieckiem, jestem starszy od niej, jak dobrze napisałeś jej smarkulo xD, a z tym że ja prędzej do niej coś napisać) em nie miłego, to Kłamstwo, raz faktycznie coś tam napisałem, ale uwaga, to było już po tym, jak do mnie napisała, a nie wcześniej, co zmienia kompletnie postać rzeczy, z tym że raz się kochamy, potem tego nie uznaje, a teraz uznaje, to dam widzisz, zapewne będę miał teraz kłótnią z nią, bo mi długo nie odpuści, więc z jednej strony jestem na cb wkurzony, że odkopałeś to, ale z drugiej jestem wdzięczny, że pokazałeś mi jej prawdziwą naturą, wydawało się że wszystko sb wyjaśniliśmy, a ona jeszcze ma czelność dalej mnie wyzywać i w dodatku kłamać na mój temat!!!.. Prosiłbym, jeżeli będzie mi odpisywać, byś wsparł mnie, bo po części jesteś mi to winien, odkopując ten wątek, a ja już się stresuje, wolę się dogadywać niż kłócić, ale musiałem wyłożyć jej, widząc te wyzwiska i kłamstwo na mój temat i to za moimi plecami!

Mowiacy_do_reki

Mam dużo jeszcze więcej rzeczy na tą... osobę, jak mi odpiszesz wywalę jej wszystkie brudy, czekam na odpowiedź!

Mowiacy_do_reki

Cieszę się, że wziąłeś mnie w obronę, gościu, będę cb miło pamiętał, trzymaj się tam!

dj_carlos

Nawet jak miał romans z facetem, to nie znaczy że jest gejem, tylko może być bi. Przecież miał partnerki, żonę, zrobił dzieci. Teraz to już nie są czasy że trzeba z gejostwem się kryć. Jak dla mnie on jest bi. Albo może w ogóle to tylko plotki były że miał romans z facetem.

maria_88_3

A to, że ma żonę i dzieci świadczy od razu, że nie jest homo, tylko bi?

dj_carlos

Akurat dymam to czy Travolta jest pedziem czy nie, tylko zastanowilo mnie kto Cie mianowal rzecznikiem " calego hollywood"

Szon_1972

Skoro "dyma cię to" to po co się wogle do tego odnosisz, bez sensu:p, po za tym zwróć uwagę na datę, jak ja wogle widziałeś chyba że jesteś ślepy to było 4 lata temu!....

dj_carlos

guzik się znasz, TraVolta jest afroseksualny

gomi

też o tym słyszałem, historia chwyta za serce

gomi

Ma facet jakiegoś pecha.... kolejna ukochana zmarła na raka piersi.

mszaf

Niestety takie są fakty. Sam TraVolta przyznał w oświadczeniu, że jego żona prawdopodobnie już nie żyje niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones