Johnny Lever

John Rao Prakash Rao Janumala

7,9
477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Lever

Uwielbian Johnny'ego. Gdy tylko widzę go na ekranie, uśmiech sam pojawia mi się na twarzy. Jest po prostu genialny.

Atchoo

zgadzam się z tobą jest boski :) a te jego wyrazy twarzy :) i uśmiech :)

joli

Jest super :D Jeden z moich ulubionych Bollywoodzkic aktorów. Jako komik spisuje się zawsze rewelacyjnie ;)

użytkownik usunięty
szaruczex

haha no w czasem słońce czasem deszcz to normalnie mnie rozwalił xD ale długo go szukałam i w końcu znalazłam :D

Najlepszy był w " Kuch Kuch Hota Hai " jak płakał nad zdjętym obrazem królowej Viktorii przed jedna z piosenek i przy zawieszaniu flagi indyjskiej. Ogólnie bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny aktor.:D

użytkownik usunięty
FAIRY_MOON

świetny xD

Atchoo

Jest bardzo charakterystycznym aktorem ze specyficznym poczuciem humoru. Są ludzie, których irytuje, ale są i tacy, którzy go uwielbiają za to w jaki sposób wciela się w swoje role to raz, a dwa nikt inny nie byłby w stanie zagrać danych postaci lepiej, niż on. Przykład? Jego postać z Baazigar, czyli Babulal - po prostu nikogo innego sobie nie wyobrażam w tej roli. Był genialny.

Atchoo

To znakomity aktor. Jego poczucie humoru jest nieśmiertelne... widziałam z nim wiele filmów i w każdym mi się podobał. Jest MEGA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones