Johnny LewisII

Jonathan Kendrick Lewis

6,7
1 349 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Lewis

Johnny Lewis, aktor znany głównie z serialu "Synowie anarchii" nie żyje. Ciało 28-letniego mężczyzny znaleziono przed domem, w którym znajdowały się również zwłoki 81-letniej kobiety. Ciało Johnny'ego Lewisa znaleziono na podjeździe domu, w środku którego policja znalazła zwłoki 81-letniej kobiety. Według władz staruszka prawdopodobnie została pobita na śmierć.

Świadkowie twierdzą, że w pewnym momencie usłyszeli krzyk kobiety. Zaraz potem przed jej domem zauważono Lewisa. Aktor najpierw zaatakował dwójkę przechodniów kawałkiem drewna, a poźniej zaczął wspinać się na dach domu. Poniósł śmierć w wyniku upadku z dużej wysokości. Wiadomo, że wynajmował on od staruszki mieszkanie. Jest także podejrzewany o zamordowanie jej.

Johnny Lewis znany był głównie z serialu "Synowie anarchii", w którym w latach 2008-09 wcielał się w postać Kipa "Half-Sacka" Eppsa. Miał 28 lat.

chiiii

Źródło:
http://film.onet.pl/wiadomosci/aktor-znany-z-synow-anarchii-nie-zyje,1,5262057,w iadomosc.html

chiiii

szkoda go. moze wplyw na to, ze zamordowal ta kobiete mial serial. w koncu tam smierc byla na porzadku dziennym...

Gryzio

To James Gandolfini byłby już seryjnym mordercą.

Madoq

tez prawda;). na jakiejs stronie przeczytalam, ze byl pod wplywem narkotykow, moze to one wywolaly w nim taka reakcje

Gryzio

http://www.youtube.com/watch?v=3VswxwFz6MI

Gryzio

Nie był pod wplywem narkotykow -> No drugs found in body of Johnny Lewis, autopsy says

chiiii

Szkoda staruszki i jej kota...
A ten gnojek mógł sam się zabić, byłoby jednego świra mniej, a tak zdążył jeszcze zostać mordercą...
PS Jeśli była tak jak piszą oczywiście.

soplic68

ale on zabil sie uciekajac, nie popelnil samobojstwa tylko po prostu poslizgnal sie

Gryzio

Jednego debila mniej. Szkoda ze nikt nie zaluje bezbronnej starej kobiety tylko jakiegos cpuna z wizjami. Dlatego na swiecie jest jak jest.

chiiii

właśnie zaczęłam oglądać SOA i sobie myśle fajny z niego gość, poczytam o nim trochę na fw. patrze a tu informacja że odszedł w wieku 28 lat przez narkotyki. bardzo szkoda go jako człowieka, któremu narkotyki spaprały życie i jako aktora bo dawał radę

zolwik_206

cóż czy wszyscy zapominają że przed śmiercią dokonał morderstwa?

Cadavera

Przepraszam, że wskrzeszam taki stary temat, ale czy nie może nam być szkoda człowieka, który stał się mordercą przez narkotyki? Mnie osobiście szkoda jest ludzi, którzy są na tyle głupi, by po nie sięgać. Staruszki też szkoda oczywiście...

Yukal

Już bardziej żal mi kota którego zabił przed swoją śmiercią . Nie wspominając o zamordowanej staruszce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones