Jon Thor Birgisson

Jón Þór Birgisson

6,7
93 oceny muzyki
powrót do forum osoby Jon Thor Birgisson

Tworzy naprawdę bardzo wartościową muzykę o wysokim poziomie artystycznym.Ma naprawdę anielski głos,jego solowy album wyszedł nie najgorzej ,ale i tak nic nie pobije całego Sigur Rós :)

Wojciech_N

Zgadzam się z Twoim każdym słowem :)

Wojciech_N

Także się zgadzam :)

Wojciech_N

Jest dość duża różnica między twórczością Sigur Rós a Jónsiego. Jónsi tworzy bardziej optymistyczną muzykę niż Sigury. Solowy album jest genialny, a soundtrack do We bought a Zoo powala na kolana. Ale zgadzam się z tobą, że twórczość Różyczek jest nie do pobicia. Myślę, że jeszcze będziemy musieli długo poczekać na zespół pokroju Sigur Rós. Oni wyprzedzają epokę

Wojciech_N

Polecam zapoznać się z twórczością Frakkura (bo Jónsi solo tworzy też muzykę pod takim właśnie pseudonimem). Nie podobne ani do "Go" ani SR.

Wojciech_N

Mimo, że z jego twórczością zapoznałam się dopiero niedawno to już mogę stwierdzić, że jest on wyjątkowym artystą i zapewne szybko się z nim nie rozstanę ;)

filmzjeb

Tak, on jest naprawdę niesamowity. Dobrze, że odkryłam jego osobę, a także zespół Sigur Rós.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones