Jon Voight

Jonathan Vincent Voight

7,7
18 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Voight

Słyszałem z wieeelu źródeł, że Jon Voight ma zagrać zmarłego niedawno, Ojca Świętego, Jana Pawła II. Powstał już o nim (papiezu) film, jednak polsko - włoski, teraz ma powstac film amerykański, z Cary Elwes'em w roli młodego, i Voightem starego papieża. Poza tym zagraja w tym filmie także Thomas Kretschmann i Joaquin Almeida. Aż dziwne, że nikt nie poruszył tego tematu i nie dodał filmu do bazy...
pozdr

Bruce_Lee

Ja uwielbiam Jona jako aktora, jednak wg mnie ma za wredną i fałszywą facjatę jak na papieża ;) No, ale dopiero zobaczymy co z tego wyjdzie. :]

Bruce_Lee

Jestem przekonany,ze Voight zagra znakomicie.

grzechu_

Myślę, że się nadaje nie tylko ze względu na grę, ale także z wyglądu. Ma naprawdę miłą, poczciwą twarz.

sex_kontakt

Film juz widziałem i mogę się wypowiedzieć an ten temat:
Więc moim skromnym zdaniem Pan J.Voight zagrał Jana Pawła II poprostu genialnie!! Pasował do tej roli idealnie, przyznam się,że też miałem obawy,ale szybko zostały one rozwiane

Bruce_Lee

najśmieszniejsz ejest to że christopher lee zagra Wyszyńskiego. przecież on wygląda jak Zombie

Bruce_Lee

Papierza może nie, ale Papieża jak najbardziej!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
john_rambo_2

I to jest odpowiedz inteligentnego człowieka...eh...

Bruce_Lee

Moim zdaniem pasuje do tej roli.Podobna twarz,wysoki (193 cm) i zawsze uśmiechnięty.

użytkownik usunięty
Adas_17

Ja niestety oglądając film miałem przed oczami role wrednych typów Voighta w "Mission: Impossible" i "Anakondzie", dlatego, choć podobał mi się jego sposób prowadzenia roli, nie mogłem się przemóc i nie zaakceptowałem go w roli naszego dobrego Jana Pawła II.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones