Jonathan Majors

Jonathan Michael Majors

7,2
5 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Majors

Rewelacyjny w serialu Loki. Pojawił się w jednym odcinku i skradł show. Czekam na więcej jego inkarnacji w MCU.

korneliusz36900

Słaba gra aktorska i okropna aparycja. Role zapewne dostał, by zgadza się lista "mniejszości" w produkcji. Zepsuł cały finał.

azreael

Dostał tę rolę, ponieważ jest po prostu dobrym aktorem i tyle... Nic odkrywczego. Ale jeżeli ktoś ma uprzedzenia to takie nastawienie będzie przekładać się w nieustannym poszukiwaniu polityki tam, gdzie jej nie ma :(

azreael

Słaba gra aktorska ? W którym miejscu w tym serialu źle zagrał? Świetna mimika i gra ciałem.

azreael

Kolejny na tropie teorii spiskowych aby ukryć jakoś swój rasizm.

Kinomaniak_616

lecz się, to już nie można powiedzieć że aktor jest słaby bo rasizm? wiesz co to shaming? ty to własnie uskuteczniasz... rasizm to ty sobie w głowie wymyśliłeś by zamknąć innym usta...

ps. mam matkę polkę i czarnoskórego ojca, jeżeli mnie zhejtujesz - podaję cię o rasizm...

FrankSerpico4455

Tak z ciekawości - podpowiedzcie mi, żebym nie palnął kiedyś gafy - powiedzenie na przykład, że: Odczuwam do Ciebie nienawiść, niekontrolowane obrzydzenie i silną wrogość, a kiedy widzę Twój kolor skóry mdli mnie i nie mogę powstrzymać wymiotów - liczy się jako hejt czy opis stanów które przeżywam i wyrażenie uczuć? Zawsze się nad tym zastanawiałem, a widzę że gadacie o pierdołach, więc stwierdziłem że zapytam :)

NieMamSwojegoZdania

Jeżeli czarnoskóry zachowuje się jak małpa i powiesz że jest "małpa" - to nie jest rasizm...

TO FAKT. Tak samo biały jak robi porute to się mówi na niego małpa...

STOP SHAMINGOWI! STOP PROPAGANDZIE WSTYDU ;3

FrankSerpico4455

Ale ja tak serio pytam. Ze swoimi hasłami - manifestami i poczuciem wstydu to idź poskandować gdzieś z tabliczką i megafonem, ale najpierw odpowiedz mi proszę, bo sprawiasz wrażenie kompetentnego w tej dziedzinie.

NieMamSwojegoZdania

Opisujesz swoje myśli na bazie swoich wypartych emocji :3

korneliusz36900

Jako Kang w Lokim był świetny - zobaczymy, czy poradzi sobie z pełną rolą, jako że wariantów Kanga jest cała masa. Ponieważ nie są klonami - różnią się zachowaniem, sposobem wysławiania się, drobnymi gestami etc. To jest trudne do zagrania żeby wypadło wiarygodnie i zobaczymy, czy Majors sobie z tym poradzi. Ale jestem dobrej myśli.

korneliusz36900

Na pewno będzie go dużo bo to kolejny villan avengersów po Thanosie, a widząc że 2025 wyjdzie jakiś większy film o nim to możemy być spokojni.

korneliusz36900

XD to była jakaś totalna parodia. Cały serial nie był najwyższych lotów ale finał to już odleciał w kosmos z fabuła no i tym całym Kangiem. Kto casting tam prowadził. Gen murzyn z nosem jak armata to sobie może grać w ceedzie, tam się nadaje ale nie na złola

korneliusz36900

Nie oglądałem jeszcze Lokiego, ale w Antmanie niczym specjalnym się nie popisał. Rzekłbym wręcz, że jak na kogoś giga mocniejszego niż Thanos to jest póki co beznadziejny. I widać, że nie jest to tylko wina słabo napisanej postaci, a drewnianej gry Majorsa.

korneliusz36900

Długo pan jeszcze poczekasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones