Jorge GarciaI

Jorge Fernando Garcia

8,0
4 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorge Garcia

Odcinek z Hurleyem w roli głównej, kiedy to pojawiają się pechowe liczby z totka, uważam za najciekawszy. Retrospekcje trzymają w napięciu, w przeciwieństwie do pozostałych. Co o tym sądzicie?

ZwolaK

jak go zobaczylem po raz pierwszy tez myslalem, ze najlepszy, ale zdaje sie ze najlepszy jest 24 odnicek 1 serii!! tyle akcji, ze to koniec!! :)
Ale ten o Hurleyu tez swietny - jak Ci ludzie wpadaja na takie pomysly np. z tymi przekletymi liczbami? MAJSTERSZTYK!

ZwolaK

Moim zdaniem 1x18 to najciekawszy odcinek z retrospekcjami Hurleya i w ogóle 1 serii. Trzymający w napięciu, a jednocześnie powalający :P:P

Magdalena_88

dzisiaj będzie ten odcinek leciał w TVP 2!

ZwolaK

Hehe dokładnie tak samo myślę jak Wy! Ten serial mnie coraz bardziej zaskakuje. Niby prosta, ale trzymająca w napięciu historia grupy rozbitków, ale jednak ma jakieś głębsze znaczenie, jeszcze nie wyjaśnione. A moment, w którym Francuzka opowiada Hurley'owi o tych liczbach, jak je odebrali, itd. też mnie trzymały w napięciu :)
Pozdro

Bruce_Lee

Podpisuję się! To jeden z najciekawszych odcinków również dla mnie. A zauważyliście, że jego menedżer mówił, że Hurley jest głównym udziałowcem w wytwórni pudełek? Czyżby to ta sama w której pracował Locke? :)
Ostatni, 26 odcinek też był dobry - Hurley zauważył liczby na włazie i krzyczał, aby go nie otwierać. To już drugie takie ostrzeżenie (po Walterze), co tam się kryje?
Nie mogę się doczekać drugiej serii (już jutro!)... :)

ZwolaK

to ja wam powiem bedzie tam gostek który będzie wpisywał do kompa te feralne liczby co 108 min bo jak mówił że jak sie je nie wpisze to bedzie koniec swiata a puźniej ucieknie a nasi przyjeciele nie dadzo temu wiary ale i tak nie wytrzymają presj i będą je wpisywać a w ostatnim odcinku nie wpiszą ot i to cała historyja a pozatym to grubasek znajdzie sobie laske (libi) ale i tak majkel ją zastrzeli.

dengr

Wiem co bedzie w całej 2 seri ponieważ te odcinki leciały józ na AXN(wszystkie odcinki z lektorem).Tak samo pewnie bedzie z 3 serią że zacznie się wcześniej niż w TVP i to pewnie z kilka miesiecy wcześniej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones