Joseph Fiennes

Joseph Alberic Twisleton-Wykeham-Fiennes

7,6
10 845 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Fiennes

Pewnie większość mi nie uwierzy, ale wczoraj spotkalam Joe! :D W Łodzi w Manufakturze szedł z jakąś ciemną laską. Mam z nim zdjęcie na telu! Byłam pewna, że to on, ale i tak się spytałam czy na pewno. W dodatku na początku powiedziałam do niego Ralph.... boszzzz
Facet był zaskoczony jakby go to nie spotykało codziennie albo jakby myślał, że w Polsce nie jest rozpoznawalny. Tylko po cholere przyjechał do tej wioski?
Ciesze sie, że go spotkałam, ale nie zdążyłam o nic zapytać, bo ześwirowałam. Bardzo miły, ale mnie przystojny niż na ekranie. I tak BOSKI, te jego oczyyy.
Miał na sobie białą koszulę z podwiniętymi rękawami i zaweiszone okulary. Spodenki khaki za kolano. No i tą laske, która poruszła zdjęciem...
Już ochłonęłam, ale wczoraj nie mogłam zasnąć. To spotkanie było jak zderzenie ze światem prawdziwego filmu i najlepszych gwiazd.
Żałuję tylko, że nie pozdrowilam przez niego Winony Ryder i nie zapytałam czemu odmówił roli w "Pianiście".
Możecie wierzyć lub nie, ale to wydarzenie jest moje i zapamiętam je do końca życia. :))))))))))))))))))))))

bree_2

Skoro masz z nim zdjęcie to może się podzielisz ;] Bo tak to pewnie nikt Ci rzeczywiście nie uwieży. Pozdrawiam

Mariusz1990

http://www.filmweb.pl/Joseph+Fiennes+w+polsko+izraelskiej+koprodukcji,News,id=35 853

Mogła go spotkać :)

bree_2

Napewno go spotkałaś, ponieważ mieszkam w Nowosolnej i też go spotkałem dzisiaj. Bardzo sympatyczny człowiek:P może wybiore się na plan bo wkońcu to tylko kilka km ode mnie:)

pozdrawiam;)

bree_2

ja wierzę ponieważ w moim mieście ma być kręcony z nim film:) na początku sierpnia:) http://esanok.pl/?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=3925&strona=

bree_2

Ja pracuje w cinema city w manufakturze i też go widziałam.Sprzedałam mu bilety na pokoaz przedpremierowy Grindhouse Death Proof.Był właśnie z tą laską o kórej piszecie(ciemne włosy za uszy)

rybka820

ale wam zazdrozczeeee :D:D tez chcialabym go spotkac ...

bree_2

ale jaja... ja też chcę mogłabyś zamieścić to zdjęcie

Gwarek_TG

Witajcie!!
Ale numer ,ta babka to pewnikiem Maria Dolores Dieguez[mam nadzieję że nazwiska nie przekręciłam]jest bodajże byłą miss Szajcarii,fajnie że spotkałaś Fiennesa,rzeczywiście kręci film w okolicach Łodzi na str internetowej jest o tym wzmianka i zdjęcia http://www.josephfiennesconnection.com/

wielechosia_2

czy to ta babka?
http://www.mariadolores.ch/

użytkownik usunięty
bree_2

Zazdroszczę... :D

bree_2

on kręci film w Łodzi, super że go spotkałaś...

Joanna_7

no nie dziwie się że oszalałaś jak go spotkałaś, ja kiedyś w szpitalu spotkałam Kożuchowską i nawet z nią rozmawiałam, ale to co innego Kożuchowska jest taka swoiska a on prawdziwy idol - napewno jest różnica
i wierze ci na słowo, chociaż mogłabyś zamieścić zdjęcie ciekawa jestem czy żeczywiście jest tak mniej przystojny ;)

bree_2

ależ wierzymy, kręcił też w lublinie, cóż... prezydent lublina może podzielić się z wami fotką z Josephem ;)
pozdrawiam

iliria

Kręcili też na starówce w Lublinie, którą codziennie chodzę do szkoły. Gdybym wiedziała wcześniej, że będzie tam można spotkać Josepha Fiennesa... Wiedziałam tylko, że są tam zdjęcia do jakiegoś filmu i nawet przechodziłam obok, gdy przygotowywali plan, ale myślałam, że to kolejna polska produkcja, czyli nic ciekawego i nawet się nie zatrzymywałam, ani nie sprawdzałam szczegółów . A szkoda!

Laura_Melody

Ale szczęściarze z Was! Szkoda, że nie kręcą żadnego filmu w Warszawie...

Vendetta

Tak, cudownie byłoby go spotkać :-)
A Dżozef oczy ma rzeczywiście piękne :-)

Toffaszysz_Bjedron

Wyjątkowo słaby aktor...Cieszę się jednakże Waszym szczęściem i absolutnie wierzę,bo nie rozumiem dlaczego ktoś miałby kłamać a takiej sprawie.Pozdrawiam :))

_Tanya_

zgadza sie, jest bardzo slabym aktorem, nie dziwie sie ze jest nierozpoznawalny ;) jego brat ralph za to jest znakomitym aktorem (chociazby z uwagi na liste schindlera), joseph to marna podrobka brata! tyle powiem, pozdrawiam

Vendetta

Stolica, to stolica. Tam się kręci trochę filmów. Na Mazurach nie kręcą nic. Naprawdę nic. :(

Mary_Jules

no co Ty gadasz, a "Gulczas a jak myslisz?" to sie nie liczy ? :P

Laura_Melody

Cooo, w Lublinie??!!

bree_2

Również go spotkałem, nawet miałem przyjemność zamienić z nim kilka słów, oraz pracować przy filmie "Wiosna 1941" na zdjęciach w Lublinie. Z daleka widać że ma nieprzeciętną prezencje i klasę.

bree_2

i tak bym wolala Ralpha. wydaje mi sie milszy no i ladniejszy

donatello

no to zbieg okolicznosci ze aktora z uk spotkalas wlasnie w ch*jowej polsce : d
Tak czy owak to miłe spotkanie spotkac znanego aktora. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones