Joseph Gordon-Levitt

Joseph Leonard Gordon-Levitt

8,0
34 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Gordon-Levitt

nie dość, że świetnie grał w incepcji- lepiej niż DiCaprio- to jeszcze taki jest przystojny....

hagal224

kocham goo

hagal224

rzeczywiście mi zrobił po incepcji, nie zdawałam sobie sprawy że takie się z niego ciacho zrobiło, pamiętam go jako dzieciaka z trzeciej planety od słońca, a potem z jakiś głupawych filmów dla nastolatków, w których wyglądał jak leszcz, a teraz ..... mmmm

Marietta_2

Możesz mi powiedzieć, które to są te głupawe filmy dla nastolatków?

urinmyveins

Teraz np. katują na którymś hbo czy canal + Zakochaną złośnicę, w której zresztą grało inne ciacho niestety już zeszłe z tego świata, a mianowicie Heath Ledger

hagal224

zgadzam się w 100%;);) niesamowicie przystojny;);)

abcd1234

i pomyśleć jaki kiedyś był... teraz to jest lepszy niż jakiś tam Di Caprio... szkoda, że nie mieszka w Polsce xD

hagal224

Zgadzam się. DiCaprio w ogóle mi się nie podoba. Za to w Incepcji patrzyłam tylko na JGL.

hagal224

Moim zdaniem to nie są role, które można porównać. JGL, jak i Tom Hardy mieli uwieść publiczność i ukraść show, wg przedstawicielek płci pięknej sztuka ta im się udała. Ot, mistrzowie drugiego planu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones