Josh Duhamel

Joshua David Duhamel

7,7
14 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Duhamel
Traper515

Ten koleś kopiuje Tima w każdym calu nawet fryzury sobie robi jak Tim i pieprzyk sobie zrobił pod okiem jak Tim. Ten Josh jest tak żałosny ze to az śmieszne a w grze aktorskiej i tak Timowi nie dorównuje Tim i ta jego olewczośc sa nietypowi a ten może Timowi buty czyścić

kylma111

Wiesz, ja podchodzę do takich rzeczy z dystansem, bez jakichś złych emocji, ale masz racje, że gość chyba rzeczywiście się na Timie wzoruje. Dla mnie Tymothy jest świetnym kolesiem, a aktorem nie do końca docenionym.

Traper515

Dokładnie niedoceniony , a ten koleś Josh to momentami mam wrażenie , że ma problemy z własna tożsmością bo w ostatnim filmie wygląda wypisz wymaluj jak Tim a Justified i nawet sobie pieprzyk pod okiem zrobił jak Tim także cos nie halo z główka ma i za to go nie lubie , i tym samym nie potrafię sie przekonać do niego bo w jego grze aktorskiej nie ma nic swojego wszystko skopiowane z Olyphanta

Traper515

Bardzo podobny.

Traper515

Na zagranicznych stronach są nawet artykuły o tym, że to dwie różne osoby: https://decider.com/2018/03/28/how-to-tell-josh-duhamel-and-timothy-olyphant-apa rt/

Traper515

Tymothy grając w "Biurze" w s7e5 został właśnie porównany do Josha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones