Josh Groban

Joshua Winslow Groban

6,5
488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Groban

Hej skad macie informacje ze on jest wzrostu 1,84? na kncertach wydaje sie raczej niski. Widzialam kiedysa w internecie informacje, ze ma 6.5 stopy, ale raczej wydawaloby sie to niemozliwe. W sumie fajnie by bylo, gdyby to byla prawda, ale moim zdaniem to watpliwe...

kasia_baranowska

Ja się doszukałam trzech wersji:
5 stop 11 cali - 180 cm
6 stop - 183 cm.
6 stop i pół cala, czyli 184 cm <-- ta pojawiała się najczęściej

Jakby miał 6,5 stopy to znaczyloby, że ma 198 cm wzrostu :)
Więc pewnie to co widziałaś to było 6 i 0,5 a nie 6,5 :)


kasia_baranowska

Ma 1,84. A dlatego wygląda na niższego ze względu na niedbałą posturę, garbi się.

Marta_Evans

Wcale ze sie nie garbi:) i nie wiem jaki koncert ogladalas gdzie wydawal sie mały ale chcialabym zobaczyc ten koncert hehe:P mi zawsze wydawal sie chudy i wysoki. pozdrawiam:)
ps.a jaki z niego wspaniały piosenkarz...można odpłynąć...:) to sie nazywa miec prawdziwy talent

Aleera_2

Wcale, że się garbi :) Sam się zresztą do tego przyznaje. Nie należy może do najwyższych osób, ale nie powiedziałabym, że jest niski.
PS. Zgadzam się. Trudno NIE odpłynąć :) W jednym wywiadzie został zapytany, czy używa swojego głosu do serenad, a Josh odpowiedział, że nie, bo to by było za proste :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones