Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
18 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

fuuuuj!!!!!!

użytkownik usunięty

on jest brzydki i oblesny wg mnie 40 dni i 40 nocy ledwo obejrzalam bo nie dosc ze beznadziejny film to i jeszcze odtworca glownej roli do d**y

użytkownik usunięty

beznadziejne filmy oglądasz to się nie dziw że hartnetta nie lubisz obejrzyj sobie "apartament" albo "helikopter w ogniu". poza tym nie chodzi tylko o wygląd fosha ( jest b. przystojny i dziwi mnie twoje zdanie pewnie wolisz jakiegos afflecka czy innego palanta) jest on świetnym aktorem ale nie mogłaś tego dostrzec w takim głupim filmie, więc nie wypowiadaj się o nim puki nie obejrzysz czegoś lepszego...

użytkownik usunięty

afflecka nie znosze tak samo jak harnetta:P
w przeklenstwach tez zachwycajacy nie byl, w helikopterze tak samo, w pearl harbour z resztą też...
co do mojego gustu, to wolę thewlisa, nortona, hanksa, downey'a jr i rzeznika z goo goo dolls...ale ty pewnie nie wiesz co to za zespół....
ja nie oceniałam go po jednym filmie ale także po wypowiedziach i zdjeciach

użytkownik usunięty

Wolisz Nortona, Hanksa czy Rzeźnika, więc ok. A znowu inni wolą Hartnetta, też ok. To są normalni faceci, jednym dziewczynom się podobają, innym nie. A np. weźmy Ciebie. Czy Twoja osoba wzbudza we wszystkich osobnikach płci odmiennej zachwyt-wątpię. Twój chłopak będzie Cię uwielbiał a jego kolega może mówić :" co on w niej widzi". No i tu jest to samo, tyle że na większą skalę. Są gusty i gusty, nie? Trzym się .

gustów jest tyle ile ludzi na ziemii, a tak poza tym o gustach się nie rozmawia

W przeciwienstwie do was uwielbiam tego aktora. Ma wszytsko co powinien miec pierwszoligowy aktor . Cenie go za talent i urode :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones