Josh HollowayI

Joshua Lee Holloway

8,6
5 854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Holloway

Dlaczego taki boski facet ma taką brzydką żonę ?! :(

nunax4

dokładnie :( też tego nie rozumiem :(:(:(:(

monia14411

http://www.zimbio.com/photos/Yessica%20Kumala/ABC%20Upfront%20Presentation/hx04q oN1cqJ

nunax4

przecież ona jest ładna...http://www.zimbio.com/photos/Yessica%20Kumala/ABC%20Upfront%20Presentati on/hx04qoN1cqJ
Pozdrawiam ; ).

Robaczek_12

Mnie tez sie ona nie podoba ale milosc jest slepa:)

Mother_Earth

eee tam gadacie... ; ))

Robaczek_12

wcale nie jest ładna... no ale rzecz gustu

nunax4

takie miłości...

nunax4

Nie rozumiem? Przecież dziewczynie przyjaźnie z oczu patrzy.
Czymś go najwidoczniej urzekła, tylko teraz drogie Panie, musicie się dowiedzieć czym.
Ale to i tak za wiele nie pomoże, bo z mężczyznami tak jak z kobietami: co osobnik, to inna historia, inne upodobania i słabości tejże sztuki.

Powodzenia

nunax4

Bo może nie patrzy tylko na wygląd zewnętrzny? Nie sam wygląd się liczy. Poza tym każdy ma inny gust. I co w tym niesprawiedliwego? Skoro z nią jest, to mu z nią dobrze.

lostek815

Już było wiele wywiadów z nim na ten temat, że mają te same poczucie humoru. Wygląd jest dla niego ważny ale najważniejszy. To też się liczy u facetów, że patrzą na wnętrze kobiety a nie tylko na wygląd, który z czasem przemija!

nunax4

Według mnie jest bardzo ładna, ma egzotyczną urodę.
Patrząc na zdjęcia bardzo do siebie pasują i wyglądają na szczęśliwych.

użytkownik usunięty
nunax4

no to chyba właśnie jest sprawiedliwe. Te ''brzydsze'' Twoim zdaniem nie zasługują na miłość u boku przystojnego faceta? (chociaż mi się Josh nie podoba, no ale .. rzecz gustu) a po za tym, sorry, ale ciekawe jak ty wyglądasz. Lepiej od tej dziewczyny? Dla Josha może ona jest pięknością, za to np. ty mogłabyś być dla niego brzydula...

nunax4

to chyba dobrze o nim świadczy,że nie jest płytki i nie patrzy na otoczkę ale na wnętrze

NekoGirl

Dokładnie

nunax4

Padłam. Ja rozumiem, że ludzie mówią że szukają bogatego wnętrza, a tak naprawdę patrzą na wygląd zewnętrzny, ale nie tobie oceniać, czy ona na niego zasługuje, czy nie. To płytkie, a skoro oni ze sobą są, to znaczy że mają powód. Co więcej, wyglądają na bardzo szczęśliwych.

użytkownik usunięty
DagnaMara

Dokladnie ale ona nawet nie jest brzydka! mozna powiedziec, ze nie jest w typie autora powyzszego postu ale nie to, ze jest brzydka! dosc ostre slowo!

Ja sądzę, że jeśli ludzie zazdroszczą to zjadą każdego a urodę najłatwiej skrytykować, ale to prawda - ona nie jest wcale brzydka.

nunax4

Biedny Josh!!! :( Wszyscy współczujemy boskiemu Joshowi, bo przecież jest taki nieszczęśliwy w tym związku z tą ohydną - nie bójmy się tego słowa - ohydną kobietą. :( Ech, świat w którym istnieją takie toksyczne związki, jest zbyt okrutny i niesprawiedliwy. :(

Ja pi.er.dolę. Myślcie troszeczkę zanim coś napiszecie.

nunax4

nie jest brzydka, ja bym powiedział że ładna, chociaż należy przyznać uczciwie że widać pewne niedopasowanie - wygląd fizyczny, odmienny typ urody, rasa. i jeszcze ogon który się zawsze ciągnie za sawyerem - maczo wyspy. taki chłop "powinien" mieć wysoką długonogą niebieskooką blondynę z dużymi dzieciokarmiaczami. ale nie ma i już. nie wszystko musi być ułożone na wzór plastikowych stereotypów.

nunax4

Według mnie ona nie jest brzydka. Mi się w miarę podoba, ale najpiękniejsza nie jest. Nazywając ją brzydką to ty chyba brzydkich kobiet nie widziałeś/aś. Ogólnie kwestia gustu, ale o tym się nie dyskutuje.

nunax4

Dorośnij...

nunax4

gadanie... gdyby taki przystojniak miał piękną żonę to gadalibyście, ze to jest nie sprawiedliwe! a tak jest nadzieje dla tych mniej idealnych pań że i one mają okazję dorwać ciacho.

nunax4

Ty za to pewnie taka piękna ;D

loozack

a jakże.

nunax4

dobrze, ze Ci tak mama powtarza ;D

nunax4

durne baby!!!
Ma bardzo fajną żonę,może do spółki z urodą urzekła go swoim charakterem, bo nie ukrywajmy, w mediach promuje się obraz super laski, której do szczęścia potrzebny nie jest rozumek, natomiast w życiu jest tak, że choćby odrobinka rozumku jednak się przydaje.

Gdyby u boku tego faceta stała super hiper lala tobyście się zżymały, że to "typowe" że taki chłop bierze sobie taką lalę, i że na pewno poza uroda nie posiada ona nic wartościowego i gościu wymieni ją za kilka lat na lepszy model.

Jako kobieta, którą ominęła akcja pt "budujmy gimnazja" stwierdzam, że albo nie dorosłyście jeszcze albo jesteście najzwyczajniej w świecie głupie.

waleczny_kurczak_III

Oczywiście. Wygląd jest ważny ale nie najważniejszy. Najważniejszy jest charakter i wnętrze człowieka, żeby mieć o czym z nim gadać a wygląd to sprawa drugorzędna! A jego żona nie jest piękna ale moim zdaniem ładna i wygląda na skromną i sympatyczną dziewczynę!

nunax4

może poprostu ja kocha?

minek93

To za trudne do zrozumienia dla niektórych :)

minek93

może. ja tylko wyraziłam opinię o jej wyglądzie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones