Joss Whedon

Joseph Hill Whedon

6,7
2 444 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Joss Whedon

Jestem fanem twórczości Jossa i cieszy mnie to, że jest teraz niezwykle aktywny. Najpierw już w
kwietniu Cabin in the Woods, miesiąc później The Avengers, potem w nieokreślonej, acz bliskiej
przyszłości Much Ado About Nothing na podstawie Shakespeara, potem In Your Eyes
(cokolwiek to będzie), a niedawno w wywiadzie Joss powiedział, że w lecie chętnie zająłby się
wreszcie sequelem Dr. Horrible. Wszystkie te projekty są znacząco od siebie różne i wszystkie
mają duży potencjał, tak więc jest na co czekać. Oczywiście fajnie by było, gdyby Joss, mimo
nieprzyjemnych doświadczeń z przeszłości (Fox) wrócił do "swojej" dziedziny, czyli seriali, no ale
nie można mieć wszystkiego.

użytkownik usunięty
joker718

Jego seriale są infantylne, ale każdy pies ma swój dzień, więc może Avendżersów nie spieprzy. A za Owcego 4 to naledży mu zię ozcar ;P Zaskakujące, że twórca seriali dla nastolatków mógł napisać coś tak niegłupiego.

Infantylne? Dollhouse, Dr Horrible i Firefly są infantylne? Dla nastolatków? Facepalm
Dollhouse i firefly to poważne seriale zdecydowanie nie są to produkcje typowo dla nastolatków. A infantylne zdecydowanie nie są.

Nie znoszę jego seriali. Może nie są infantylne w sensie, że dla nastolatków, ale na mnie sprawiają wrażenie, jakby ich twórca był infantylny. Fabuły są przewidywalne do bólu, a na dodatek nadęte, bohaterowie papierowi, dialogi drętwe, aktorstwo marne. I tak, mówię o Firefly i Dollhouse w większym stopniu niż o Buffy.

Ale Avengersów nie spieprzył, pewnie dlatego, że tak naprawdę głównie pilnował roboty na planie, bo wielkiej reżyserii to w tym filmie nie ma.

Roxana

Teraz przy 'dwójce' awendżersów pewnie da ciała, bo to nie jest facet, który potrafi trzymać poziom... Szkoda.

Roxana

Firefly i drętwe dialogi? Drewniane aktorstwo? Ty tak poważnie? Fillion był tam sztywny i bez wyrazu? Mówimy o tym samym Firefly? Jasne były drewniane postacie ale tylko te, które takie właśnie miały być...
Za to Avengersi są super? WOW! Co to się porobiło, że ludzie stawiają komiksowe pierdoły pozbawione jakiejkolwiek fabuły i bazujace na nadmiarze akcji, efektów specjalnych i kilku tanich żartach przed takimi perełkami jak Firefly?

użytkownik usunięty
dassq

To się porobiło, że jak film ma być filmen akcji to jest filmem akcji, a nie fiu-bźdźiu srerdu-pierdu Fijerflajem ;P!

Hmm, czyli ocena 1... Nie tyle, że jest słabym scenarzystą/reżyserem, jest tragiczny pod tym względem, wielkim nieporozumieniem jest fakt, że w ogóle istnieje w świecie kina - ale Avendżersi mi się podobali, ocena 8 <uj_z_logiką>

użytkownik usunięty
Tranquil_temporairement

Każdy ma swoje 5 minut, jeśli ktoś przez całe życie robi goovvno i nagle jedna rzecz mu wyjdzie dobrze, to nie uj z logiką; tylko to jego jedyna dobra rzecz jaką zrobił. A reszta to chłam i tyle ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones