Imanol Julián Elías Gil Beltrán

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/893409/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":95,"rate":8.189473684210526,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,2
95 ocen gry aktorskiej
Julián Gil

Julián Gil jeszcze nie ma biografii na Filmwebie, możesz być pierwszym który ją doda!

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 13 czerwca 1970

miejsce urodzenia: Buenos Aires, Argentyna

wzrost: 180 cm

żona Brenda Torres (od 1985, rozwód), córka Nicole (ur. 1986)
Ze związku z Maríą Hildą ma syna Juliána (ur. 1995).
Zrezygnował z roli Karima w serialu "Corazón indomable" ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Angaż otrzymał Carlos de la Mota.
Był zaręczony z Marjorie de Sousą.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jest o nim glosno za sprawa Marjorie de Sousa i ich syna Matias Julián ciagany po sądach, rozprawy, zasądzanie alimentow, testy DNA podejrzenia ze to nie jego syn itp... Az zal patrzec jak to male dziecko stalo sie karta przetargowa w lapskach Marjorie tak byle wyciagnac jak najwiecej kasy od Julián'a. ... więcej

  2
  • Wczesny wiek ożenku

   użytkownik usunięty

   "żona Brenda Torres (od 1985, rozwód), córka Nicole (ur. 1986)" - to on miał 15 lat jak się ożenił?

  • DOBRY AKTOR ZNAM GO Z OSACZONEJ Z INNYCH SERIALI GO NIE KOJARZE,ALE W OSACZONEJ ZAGRAŁ SWIETNIE JAKO PANCIOLON POMIMO ZŁEGO CHARAKTERU W TYM FILMIE TO BYŁ SWIETNY SZCZEGÓLNIE JAK POJECHAŁ DO SANTO DOMINGO W OSACZONEJ I CHCIAŁ WZIĄĆ SLUB Z PRUDENSIA,ALE SIE UŚMIAŁAM.

   • lubie tego gościa

    użytkownik usunięty

    jest bardzo dobrym aktorem nie to co polskie beztalęcia nic nie potrafją on przynajmiej potrafi wczuc się w kazdą role jest przystojny i wysoki w zakazanym uczuciu świetnie zagrał bruno reya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

   • jest podobnego wzrostu do marcelo cordoba ktory ma okolo 181cm