Julia Dietze

Julia Anna Dietze

6,9
547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Dietze

Może Niemki też nie są za piękne, ale wy również. Chowacie się przy Szwedkach,
Czeszkach czy Ukrainkach.

Lukininho

czekamy na twe zdjęcie ......

Tibn

Co ma do tego jego zdjęcie? Ktoś kiedyś nagadał głupot, że Polski najpiękniejsze na świecie i tak zostało. A ten ktoś pewnie nie wyjeżdżał nigdy z kraju...

Tibn

Właśnie nie rozumiem co ma do tego moje zdjęcie? Fakt jest taki, że to głupi i nieprawdziwy stereotyp o tym, że Polki są takie piękne. Oczywiście jak wszędzie na świecie znajdują się i u nas piękne kobiety, ale jak pisałem wyżej do Szwedek, Ukrainek czy Latynosek daaaleko. Oczywiście każdy ma swoje gusta.

Lukininho

zanim ocenisz innych pozwól ocenić siebie .
każda kobieta ma coś w sobie obojętnie jakiej narodowości jest i koloru .
A przede wszystkim jak żyje nigdy nie słyszałem z ust polaka czy polki ,że mamy najładniejsze kobiety ...

Tibn

jak to powiedzial najwiekszy playboy na swiecie: " wszystkie kobiety na świecie są piekne,ale wy Polki to chyba troche przesadziłyscie.."

Lukininho

To zabawne, że uważasz za stereotyp niebywałą urodę Polek a w następnym zdaniu twierdzisz, że ogólnie Ukrainki czy Szwedki są ładniejsze. Albo traktujemy je osobno, jako jednostki, albo generalizujemy, nie da się tego połączyć. Moim zdaniem Polki faktycznie są jednymi z najpiękniejszych kobiet świata, ale niestety mniej o siebie dbają od np. Francuzek.

Lukininho

Tylko, ze to obcokrajowcy tak mowia i zachwalaja Polki, akurat duzo w tym racji, a juz z tym, ze Szwedki sa ladniejsze to mnie doprowadziles do takiego smiechu, ze zaraz pekne. Ukrainki sa porownywalne do Polek, a latynoski zalezy z jakiego kraju, 65% to grubasy, a reszta jest sliczna, np Kolumbijki sa przepiekne.

black_bastard

Kolumbijki czy Wenezuelki zawdzięczają swą urodę nie Bogu tylko chirurgowi plastycznemu^^.A co do gościa co podważył urodę Polek a jedna kazała mu fote pokazac (chyba że Tibn to facet) to po co mu kazujecie same pokazcie foty i urządżmy se konkurs piękności^^.A co do urody rodaczek też nie uważam że kazda jest uosobieniem Afrodyty (np.tancerki disco polo są mniam :))i że za granicą są ładniejsze.Mnie oprócz latynosek podobają sie Francuski Kanadyjki i azjatki(Chinki/Japonki):).Podsumowując w każdym kraju są smoczyce i boginie

Gunshine

"Kolumbijki czy Wenezuelki zawdzięczają swą urodę nie Bogu tylko chirurgowi plastycznemu"

hahah to ty chyba nie widziales nigdy kolumbijek czy wenezuelek. One sie nie faszeruja plastyka, Kolumia to raczej stonowany kraj jesli chodzi o dochody mieszkancow, nie jest stac zwykla kolumbijke na operacje. Kolumbijki akurat to bardzo naturalne kobiety, nie wstydza sie swoich wad, ktore najczesciej sa zaletami.

black_bastard

I istnieje większe prawdopodobieństwo że smoczyca zaliczy boga niż smok boginie^^.Drogie panie same oceniacie męską urodę lecz jak jakiś facet podziwia urodę innej kobiety to zbok-same nie jesteście lepsze.A jak jakas kobieta powie że wygląd lub stan porfela faceta dla niej niema znaczenia to ją wyśmieję.I kto wam broni też se zróbcie liste przystojnych obcokrajowców (chociaż wiem że Włosi i Hiszpanie będą mieli 2 pierwsze miejsca).
P.S.Polki za granicą są uważane nie tylko za piękne ale i za łatwe gdyż od innych kobiet są bardziej otwarte.

Lukininho

Ale z tym Szwedkami to poleciałeś...sam przyznasz.

Lukininho

De gustibus est non disputandum. Dawno temu ktos to zauważył i miał rację.

cecot222

czyli krótko piszac...o gustach się nie dyskutuje.

Lukininho

Tak się składa, że dane mi było spędzić kilka miesięcy w Szwecji i jedynie co wyraźnie rzucało się u Szwedek w oczy to najczęściej blond włosy a jak wiadomo same blond włosy potrafią zdziałać cuda kiedy twarz wcale piękna nie jest. I to akurat był komplement ;] Bo drugą charakterystyczną cechą naszych sąsiadów z północy to... wielkie du... pupy. Kto był ten wie. Nawet na lotniskach w Polsce to widać jak ma być lot do Szwecji. Bardzo dużo Szwedzkich kobiet się tym wyróżnia, nawet pięknych.

Natomiast dodałbym do listy pięknych kobiet innych narodowości Słowaczki

Lukininho

Nie wiem czemu ta wiadomość adresowana jest do Polek. Nigdy się za piękną nie uważałam, co więcej nigdy nie uważałam Niemek za brzydkie. To taki głupi stereotyp które się kupy nie trzyma. Narodowość tu nie ma nic do rzeczy. Ktoś albo to ma albo nie, to samo mężczyźni. I nie wszystkie latynoski są piękne... Dziękuję za uwagę.

Lukininho

Analizując wszelkie opinie, testy i badania nad najatrakcyjniejszymi kobietami w Europie - tak wygląda pierwsza piątka:
1. Włoszki
2. Szwedki
3. Polki
4. Hiszpanki
5. Holenderki
Pierwsza trójka na świecie:
1. Hinduski
2. Kolumbijki
3. Polki
Oznacza to, że Polki nie są najpiękniejsze:)

creativemagazine_pl

Hinduski - BLEEE !
Włoszki - wielkie tyłki

creativemagazine_pl

Ciekawy ranking, sam go tworzyłeś? Bo w zestawieniu europejskim Polki są 3, a w światowym też 3. Tylko że w światowym dwa kraje będące przed Polską to nie są te same kraje co w Europie. A podpowiem Ci coś - Europa jest częścią świata. Wieć logicznie rzecz biorąc w rankingu światowym przez Polkami powinny być jeszcze Włoszki i Szwedki.

lkz

Dokładnie. Inteligencją nie zgrzeszył tworząc ranking.

Lukininho

Słowianki (a w tym Polski) są najpiękniejsze na świecie.
A z resztą, jakie to ma znaczenie?
Ważne jest to, że takie paskudztwa jak my, faceci, nie umywamy się do ich urody.

Lukininho

Jestem chłopakiem i z góry mówię że Polki są na prawdę piękne... Szwedki? Czeszki? Ukrainki? I Tak nie będziesz miał żadnej z nich więc wbij to sobie do głowy że Polki są piękne i tyle!

Lukininho

A ja uważam że w Polsce jest rownie duzo szpetnych kobiet co w innych krajach (mógłbym powiedzieć pięknych ale zaraz zwymiotuje od tego piękna) ale to jak wygladaja nie równa się kim są. Piękno nie objawia się w jednej postaci. A poza tym czy nie są piekniejsze te które chetniej oddają swe wdzieki? (przynajmniej w niektórych konkursach)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones