Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
56 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

może nie jest kiepską aktorką,ale urody naprawdę nie posiada

filmozjad

Julia nie jest brzydka nałóż okulary to się przekonasz cwo**

filmozjad

skoro uważasz, że Julia jest brzydka to proponuje obejrzeć film z nią w roli głównej pt. Erin Brockovich. Gra osobę, która ubiera się w zwiewne sukienki, spódniczki mini i bluzki z dekoltem lub prześwitujące, można w niej zobaczyć naprawdę seksowną kobietę, zgrabną i ładną...polecam :)

filmozjad

Istnieje kilka pojęć względnych, a 'uroda' jest wlasie jednym z nich.
Gdybym miała wyrazić swoje zdanie w moim stylu, najpierw spytałabym się, gdzie zgubiłeś gust. Potem zaczęłabym wymieniać wspaniałe oczy, idealną figurę i usta, na widok których mój kobiecy umysł dostaje białej gorączki z zazdrości. Potem spytałabym: 'A zatem kto jest ładny, skoro ją uważasz za brzydką?'.

filmozjad

Nawet jak nie jest(czego nie potwierdzam, bo wg mnie jest urocza i bardzo kobieca) to tylko potwierdza, że jest utalentowaną aktorką i sława zawdzięcza dzięki talentowi.

Szajba

Moim zdaniem jest bardzo ładna. Wyróznia się z tłumu ładnych, plastikowych lal.

wra20

Tsk. Też nie lubię. Według mnie jest sucha i dziwnie aseksualna. Ale ja jestem kobietą, jeśli chodzi o osąd sex appealu to nie moja działka;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones