Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 871 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

Czy ta aktorka tanczy zawodowo ?? zauwazylam ze znakomicie ruszala sie w tym filmie "W rytmie hip-hopu" balet zachwycający.. Czy ona tanczy od dziecka czy tez uczyla sie tego do filmu choc to malo prawdopodobne?:)Niestety nigdzie o tym nie jest napisane więc pytam.

Aguskaq

O ile wiem, to rzeczywiscie uczyła się na potrzeby roli. Reżyser zauważył ją po tańcu na stole w "Zakochanej złośnicy" ;) Widziałaś to? Rewelacyjne to nie było, ale jak na amatorkę... ;)

Aguskaq

widzialam jej taniec w "Zakochanej zlosnicy" :P raczej to nie w ta strone :P No ale trza przyznac ze niezle sie nauczyla ;)

Aguskaq

Może nie w tę stronę, no ale jednak ruszała się do muzyki ;) A to już taniec ;P

olislava

no,ale jednak balet to nie to samo i trzeba byc naprawde dobrze rozciągniętym i obeznanym w technice! lata praktyki i ciężkich treningów ...

g_charlotte

to w końcu ktoś wie czy tańczyłą w balecie od małego, czy nie?
jak tak to od ilu lat?
wydaje mi się, że ten taniec na stole nie każdy byłby tak ot sobie wykonać, nie mówiąc już o tańcach w ,,Rytmie hip-hopu''....

Jamie_3

Według mnie nauczyła się tylko na potrzeby roli. A taniec na stole... Tak po kilku głębszych... każdy by chyba zatańczył, żadna sztuka :D

olislava

Przyznam ze jej taniec na stole w ogole mi sie nie podobal :/ Ale jednak zrobila wrazenie w save the last dance... Tu to musiala sie napracowac :)

Aguskaq

nie była zła w save the last dance aczkolwiek widać ze nie ćwiczyła od dziecka, a szczególnie w porównaniu z drugą częścią gdzie gra Iza Miko, która od dziecka ćwiczyła balet.. no ale i tak super jej poszło niektórzy by sie tak nie rozciągnęli :P

candy_mountain

Może po prostu ćwiczyła, akrobatykę na przykład. Może to nie taniec, ale rozciągnięta już jest :D

olislava

Moze i faktycznie ale super sobie poradzila :) chociaz w save the last dance 2 o wiele lepiej zatanczyla nasza polka to trzeba przyznac :)

Aguskaq

Ale taniec na stole nie byl za piekny bo taka miala role. Zagrac wstawiona dziweuszke szalejaca na imprezie na stole, a nie panienke z klubu go go seksownie trzesaca tyleczkiem;)

Aguskaq

Fakt taniec na stole nawet trudno nazwac tancem :P

Aguskaq

,,w rytmie hip hopu" tańczyła super! uczyła się wiele mies. aby tak zatańczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones