Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

zgadzam sie z poprzednikiem/poprzednikami, że nie dość że sztuczna, to jeszcze neztalencie i brzydka. nie pasuje mi to rzadnej roli, taka glupia, tleniona farciara... patrzec na nia nie moge, ogladalam ostatnio down to you i dobrnelam do konca, ale... myslalam ze nie wytrzymam

luthien_2

Down to you ?? i nie mogłes wytrzymac?? Koleś!!! ty jestes chyba z innej planety(zeby nie było z jakiej powiem ze z marsa..!!) Jezeli za ideał kobiety uważasz Paris Hilton? czyli wychodzone i jak ty to poqwiedziałes "tlenione" niby nic to ja wspołczuje..!! Moim zdaniemTo swietna aktorka.. Pomimo młodego wieku zagrała juz w tylu filmach.. Wiec chyba musi miec w sobie to "coś" że ludzie ida ja ogladac.. A nie Paris Hilton, czy Jeniffer Lopez. (Lecz ta z kolei nie jest tleniona, chyba??) Jezeli nie potrafisz docenic talentu(?)To wybiez sie na film animowany tam raczej nie powinien Cie nikt rozczarowac. Pozdrawiam;)

vw90

Wyluzuj. Jeden z ulubionych koleżanki to wielki aktor Polski, pan Zakościelny, a ulubiony film to Piraci 3 (premiera będzie za rok). Nie ma o czym gadać i z kim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones