Julia Wieniawa-Narkiewicz

4,9
20 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wieniawa-Narkiewicz

Dla mnie mało atrakcyjna, pełna pychy i równie mało inteligentna. Rzeczywiście, wielka gwiazdka bez ukończonej szkoły aktorskiej!
Różańce na szyi, wyzywające i erotyczne fotki, naiwne pioseneczki i egoistyczne wypowiedzi, nie sprawiają, że jest lepsza - w moich oczach ciągle jest nikim.
Głośno było o jej maturze i moim zdaniem dobrze. Powinna się więcej uczyć, a mniej gonić po salonach ze swoim chłoptasiem.
Ostatnio chwali się, że zdała maturę, dla mnie to nic zaskakującego - głupim szczęście sprzyja!

pawel_nowakk

A no to że daje to więcej jak pewne. Musi dawać komu trzeba, żeby się jakoś wypromować.

użytkownik usunięty
Militiades

Jesteś na forum publicznym, więc ten prymitywny język zachowaj dla siebie. Aż się wierzyć nie chce, że takie prymitywne zachowania i niewyparzony język są tutaj prezentowane. Chciałbym zobaczyć, jak podpisujesz się pod własnym wpisem z imienia i nazwiska, ale oczywistym jest, że internet daje ci jakiś pozór anonimowości i właśnie ten fakt wykorzystujesz w celu bycia kompletnym chamem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Militiades

To już chyba nowy poziom trollingu. Nie pozdrawiam.

Celnie się Pan określił.

użytkownik usunięty
Militiades

Fajna riposta, taka nie za mądra.

W ramach rekompensaty zaśpiewam ci wspaniałą piosenkę Dżastina Bibera:
"Bejbe bejbe bejbe ooo, bejbe bejbe bejbe uuu, bejbe bejbe bejbe iiii"
Już ci lepiej?

użytkownik usunięty
Militiades

Ty mi nie śpiewasz, ja widzę tylko literki. Pomyliłeś filmweb z platformą iSing.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie wiem czy wiesz, ale 99% aktorów z Wieruszów nie ma szkoły teatralnej. Mówię o światowym topie. Resztę twoich wypocin zostawię bez odpowiedzi. Żenujące

Zmienia facetów jak opadnie i puszcza z kim sie sie da dla sławy

Ładna jest. Nie jestem fanem i tak nisko nie upadłem, żeby wiedzieć czy jest inteligentna i takie tam.

marna aktoreczka i dostaje role bo wie komu dać i tyle

Też jej nie lubię i zgadzam się z częścią wypowiedzi. Jednak wiele gwiazd światowego kina nie skończyło szkoły aktorskiej, więc tu bym winy nie szukała. Ona po prostu nie ma talentu, a tu żadna szkoła aktorska nie pomoże.

Uważasz, że nie ma w niej nic dobrego? Nigdy nie udało się jej choćby poprawnie zagrać, nigdy nie wypowiedziała się kulturalnie ani nigdy nie wyglądała dobrze?

Co za dureń z ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones