Julia Wieniawa-Narkiewicz

4,9
20 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wieniawa-Narkiewicz

Szczerze nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny. Ledwie cztery role na koncie a w naszym kraju stała się niemal gwiazdą numer 1. Oglądam rodzinkę.pl, oglądałam też kobiety mafii i jak dla mnie jest tak sztuczna, że aż boli. Teraz co rusz trafiam w tv na reklamę z jej udziałem, nawet tam gra aktorska jej nie wyszła. Zresztą ona reklamuje chyba wszystko co się tylko da reklamować, aż dziw że firmy ją zatrudniają do promocji swoich produktów - osoba która reklamuje wszystko przestaje być wiarygodna.
Ne wiem czy to przez Królikowskiego czy przez wpływowych rodziców znalazła się w szołbizie, na pewno nie zaprowadził ją tam talent.

Madzix95

Również nie rozumiem.Uroda rzecz gustu ale ta pani jest naprawdę mało urodziwa,(anty)talent wokalny -0.Aktorstwo również nie jest jej mocną stronę.

Sensial_girl

Racja ale miała chłopaka który jest synem aktorów i sam kilka ról zagrał to teraz wielka gwiazda,to już ta Katarzyna Sawczuk od niej zdolniejsza i ładniejsza.

użytkownik usunięty
Madzix95

kim sa jej rodzice że mają aż takie wpływy?

Mama jest jej managerką :D wkręciła jedną córkę do szołbizu a teraz wkręca drugą - siostra Wieniawy ma grać w jakimś serialu. Ciekawa rodzina ...

użytkownik usunięty
Madzix95

Cielawe czy mają coś wspólnego z TYM wieniawą.

Madzix95

Nie wiem, co wy ludzie macie z tym "drewnem". Widziałem ją w kilku produkcjach i w żadnej nie była "drewniana", również w kilku obejrzanych przeze mnie odcinkach "Rodzinki".

To raczej typowy ból d..y rodem z polskiego piekiełka, że komuś ładnemu się powodzi.

jan_niezbedny0

Ja widziałem ją w kilku filmach i w każdym była totalnie drewniana - cały czas ten sam odrzucający wyraz twarzy, gra bez energii, jakby za karę. Zero głosu, zero talentu aktorskiego, jak dla mnie zero urody - jedynie tapety na ryju do oporu.

Raul1976

"Tapeta na ryju" - musisz mieć powodzenie u kobiet z taką stylówką.

jan_niezbedny0

A, dziękuję, nie narzekam...

jan_niezbedny0

Tobie tez kazdy zazdrosci, ale tylko w twoich urojeniach.

mentos101

Doceniam wysiłek włożony w spłodzenie tego postu.

Madzix95

Nie ma żadnego fenomenu. To tylko show biznes tak działa, że wykupujesz "abonament" na plotku czy innym pudelku i piszą w kółko o tobie. To nie musi - i często nie ma - żadnego przełożenia na to czy cokolwiek poza tym robisz. Za to typowy czytelnik widzi cię wszędzie i odnosi wrażenie że coś za tym stoi.

roxeane

Ile muszę posmarować za taki abonament, żeby zostać celebrytką? XD

Madzix95

Ja obrażać jej nie będę, ale napisze to normalnie. Po prostu jest bardzo słaba aktorka i to się juz nie zmieni w tym wieku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones