Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Kto ją widzial w "Dzien dobry TVN"? Mała jest bezkonkurencyjna :] hihi ;)

Adulka_2

Hahah to tak jak ja :D :D :D .
najlepsze to było z ta cetryną :D.
Jak poprosiła o nią, a oni, że chyba nie zdarzą jej kupic przed końcem programu, a ona, że lezy na stole heheh :D :D.
Albo jak mówiła, że oni wcale nie chcieli tu przyjśc tylko im kazali :D :D !!

sevanna

No trzeba przyznać że mała jest bardzo rezolutna i dobrze, widać że predyspozycje do zrobienia kariery, musze przyznać że Kinga Rusin też była zdziwiona ta mała:-) Brawo, dla tej dziewczynki pójde do kina, bo rośnie nam polska Dakota Fanning :D

Raven_13

No dokładnie popieram Was ;)

Z tą cytrynką to niezła była. Albo jak ktoś tam zadał zakościelnemu pytanie gdzie go można zobaczyć na żywo, a mała "No jak to gdzie? w DZIEŃ DOBRY TVN" :D:D specjalnie dla niej pójde zobaczyć ten film;)

Pozdro :*

Adulka_2

żeby tylko jej z wiekiem nie przeszło :P

ale Julcia jest świetna!! :) POZDRO I BUZIAKI DLA CIEBIE :*:*:*:* :)

ahcynk

dziś tez była w ddtvn!
właściwie tak niespodziewanie.
siedzi bosak i zatorski, nagle wspominają coś Julce a bosak"ona to jeszcze śpi.. :)'' a tu nagle taka julka wbiega w piżamie wskakuej mu na kolana żeby sie przywiatc i sie przytula do niego :) boska dziewczyna ;]

Adulka_2

Jezu... co za straszne i rozpuszczone dziecko z niej. Mnie w DDTVN wkurzała maksymalnie! Nienawidzę takich dzieci:/

adam_

ona jest zarąbista ! i zagrała tez the best!

Adulka_2

gdzie mozna sciagnac sobie ddtyn z ta mała, bo na dzisiajszy program zaspałam :(:(

kaska14_08

ja własnie szukałam i nie wiem ;( bo chciałam ten poprzedni program..

8th_smile

kurcze no, bylam na feriach gdzie w tv nie bylo tvn'u :(! Jula jest rewelacyjna :))

placebo_2

powiem tak...

Adulka_2

skandal!
gdyby osoba w wieq powiedzmy 20 lat albo starsza robiła takie rzeczy jak ten gówniarz to by ludzie powiedzieli ze jakis głupi i nienormalny... bachorom wszystko mozna i jeszcze sa za to kochani i ubostwiani...

ottak

Nie lubie tego dziecka, w filmie Tylko mnie kochaj ani razu mnie nie zachwyciła, i czym tu się podniecać ? Beznadziejnie grała, cały czas dłos miałaobojetny, tak jakby miała sobie zasnąć. W rozmowach w toku też się nie popisała " umiem latać..." i to wygaduje... ośmioletnie dziecko ? Mojim zdaniem rodzice zabardzo rozpieścili tego bachorka i woda sodowa do mózgu jej udeżyła...

sauron_to_kobieta

Jest urocza i tyle...
Buźka dla Julci... ;*;*;*;*;*

SoOoS

a widzieliscie ja w rozmowach w toku?
to wiecie jaka jest zarozumiala i rozpuszczona. (w porownianiu, do np. aktorow grajacych dzieci w 'niani'.)
nie wiem co z nia bedzie jak dorosnie.

shadowcat_

ja też uważam, że ta dziewczyna jest zarozumiała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones