Julianne Hough

Julianne Alexandra Hough

7,5
4 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Hough
jack666

w sumie mi tez ale jeszcze cos ma z Christiny Aguilery :)

marika159

ja jestem za Aniston, coś z niej ma

jack666

Zgadzam się. Julianne jest podobna do Jennifer Aniston i piękna, ale na filmie, bo na większości zdjęć wygląda raczej przeciętnie. Pozdrawiam:)

Tomik_4

no dokładnie.. mi też przypomina Jennifer Aniston, początkowo widząc plakat w kinie myślałam, że to ona, a tu Julianne.

jack666

Ma usmiech Meg Ryan za mlodu (bo obecnie chirurdzy plastyczni zafundowali Meg usmiech Jokera na stale). Swoja droga ciekawe byloby, gdyby to Meg Ryan zagrala jej matke w "Footloose" - tym bardziej, ze przez wiele lat byla prawdziwa zona Dennisa Quaida, ktory w "Footloose" zagral ojca Julianne ;)

jack666

wykapana Aguilera

jack666

mi tez przypomina starsznie JEN

guga_buzka

Natychmiast o tym pomyślałam jak ją zobaczyłam. Zupełna Aniston. Może mają tego samego chirurga plastycznego...?

jack666

Ja ogólnie patrząc na plakat myślałem że to Jennifer ;D

jack666

bardzo ją przypomina

Emma900

szczerze mówiąc to w ogóle nie przypomina mi Aniston, aczkolwiek jej uroda jest zjawiskowa :) mój ideał kobiety no i w sumie całkiem niezła aktorka moim zdaniem :P

bulka2609

Naomi Watts

jack666

Podpisuje się pod Twymi słowami oburącz :) Jennifer Aniston II :):)

alex_72

a mi w Safe Haven bardziej przypominała Hayden Panettiere

jack666

od razu skojarzyłam ją z Jennifer jeszcze jak była młodsza :D
ehh prawde mówiąc myślałam że jestem jako jedyna ;)
po obejrzeniu Safe Haven od razu chciałam się tym spostrzeżeniem podzielić z innymi ale widzę że już dużo wcześniej ktoś mnie wyprzedził ;)
God damn it ! ;( ;P

jack666

moim zdaniem tez jest bardzo podobna do jennifer aniston http://cache3.asset-cache.net/xc/159213373-actors-jennifer-aniston-and-julianne- hough-wireimage.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=77BFBA49EF8789215ABF3343C02EA548671A94B ED4BEB9E1CB022573391992DB9540DA83751C776A zobaczcie np te zdj :D

jack666

moim zdaniem dużo bardziej przypomina jamie luner (payton z serialu "savannah") http://www.filmweb.pl/person/Jamie+Luner-86839#

jack666

Bardzo podobna do Hayden Panettiere :)

anetapaw1

chyba tylko z koloru włosów:D

sitall

Coś jednak ma z Hayden ;)

jack666

ma o wiele fajniejsze krztałty:D jest bardziej okrągła i wogóle a aniston to taka myszka szara

jack666

Przyjrzyjcie się Aniston: zasłońcie jej włosy I przyjrzyjcie się samej twarzy Aniston - ale tak uczciwie. Ona jest koszmarnie brzydka - niestety. Zupełnie nie rozumiem jak o kobiecie o urodzie "czarownicy ( wąskie usta, szpiczasta broda, wielki nos; podobna raczej do Sary J. Parker) mówi się, że jest piękna. Ona jest tylko szalenie zgrabna. A Julianne jest śliczna, pełną wdzięku blondyneczką. Bez porównania ładniejszą niż Aniston.

jack666

mi się od razu skojarzyła z Aguilerą. oczy mają prawie takie same... Piękna jest <3

jack666

to samo pomyslalam

monikatk3

Jak narazie najbardziej mi się podobała w Footloose, szkoda że ścieła włosy i już nie jest brunetką.
Wtedy była najładniejsza :)

jack666

Czasem przypomina mi Naomi Watts, czasem Lindsay Lohan (tylko ładniejszą). Z kolei na plakacie "Bezpiecznej przystani" gdy stoi bokiem układ jej twarzy (podbródek, usta) przypomina mi Marilyn Monroe (do tego ta fryzura z czasów "Skłóconych z życiem").

jack666

Przypomina definitywnie Jennifer Aniston.

jack666

Jak zobaczyłam na fb zdjęcie z Footloose" to pierwsze co pomyślałam, że gra w nim Jennifer. A tu zonk! xD

jack666

Zgodzę się przypomina Aniston ale Cameron Diaz bardziej ;)

jack666

jak jej siostra,meega podobna ;)

jack666

Ja też to zauważyłam xD Meega podobna xD

jack666

Jak dla mnie ma też coś z Sashy Pieterse:)

jack666

Coś w tym jest. Myślę, że obie panie maja wspólny mianownik jeśli chodzi o urodę.

jack666

no co wy, ludzie, Aniston przy niej wysiada. Dziewczyna jest piękna a Aniston ma głowe jak koń, jest paskudna!! Może to dlatego, że nigdy nie rozumiałam fenomenu tej kobiety. We "friendsach" nieznosiłam jej zaraz po Rossie... Chociaż chyba wiem o co chodzi. Ciało obie mają do pozazdroszczenia

lubieczekolade23

Według mnie Julianne w ogóle nie jest podobna do Aniston. Przede wszystkim jest 1000 razy ładniejsza.

jack666

Pomyślałam dokładnie o tym samym, gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy.

jack666

Jennifer Aniston! O tak, wyglądają strasznie podobnie ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones