Julianne Moore

Julie Anne Smith

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":56574,"rate":8.115989677236893,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":54,"rate":7.685185185185185,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":22,"rate":7.909090909090909,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":20,"rate":8.2,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":3,"rate":3.3333333333333335,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
8,1
56 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore
 • Rysy twarzy, figura, spojrzenie... wszystko w niej jest piękne ! Do tego dochodzi ogromny talent aktorski, klasa, poczucie humoru i życzliwość...

  Wstyd się przyznać ale od niedawna podziwiam jej role. Szybko nadrabiam zaległości i przyznaję, że jak na razie kupuję każdy film, w którym gra a w niej samej się zakochałam !!!

  Julianne Moore - kobieta idealna !

 • SweetKitty Zgadzam się z każdym twoim słowem :)
  Jeśli jeszcze nie oglądałaś to polecam z całego serca 'Godziny', prawdziwy majstersztyk!

 • baasienkaaa Oglądałam :) Na razie mam za sobą 14 filmów z Julianne :) W każdym niesamowicie przyciąga na siebie wzrok. Jest baaardzo charyzmatyczna. Jestem tak nią zauroczona, że potrafię jednego dnia obejrzeć z nią parę filmów (jeśli czas na to pozwala) :)

  By the way... Boski awatar ;)

 • SweetKitty Oj doskonale cię rozumiem, też na początku naście lat temu jak się nią zafascynowałam to potrafiłam siedzieć całymi dniami i oglądać film za filmem :D

  Dziękuję :*

 • baasienkaaa Również popieram!

 • SweetKitty jedna z najbrzydszych aktorek

 • arek2010 Kwestia gustu, dla mnie jedną z najbrzydszych aktorek jest np. Scarlett Johansson a wiele osób uważa ją za piękność... Ale jak to mówią, o gustach się nie dyskutuje... :)

 • SweetKitty No dokładnie, nie dyskutuje się, tylko wyraża się swoje zdanie. Ja z kolei uważam, że Julianne świetną aktorką jest, ale jej wygląd mnie, delikatnie mówiąc, zraża. Cóż...

 • arek2010 O tak,mam podobne odczucia. Tak niesamowicie mi się ona nie podoba, że nie lubię oglądać filmów z jej udziałem. Gry aktorskiej nie oceniam.

 • SweetKitty Uwielbiam ja, aczkolwiek nie uważam jej za piękność. Ona ma coś w sobie. Nie idzie na nie zwrócić na niej uwagi. Ma magnetyzm ma to coś. Jest tak interesująco brzydka

 • Kasia_Lakoma Właśnie, ma to coś!

 • SweetKitty Jest tak brzydka że aż piękna.Faktycznie ma coś takiego że człowiek mógłby się w nią wpatrywać godzinami.

 • harry123_fw No to mamy tak samo!!!

 • SweetKitty Gust estetyczny to jednak coś niesamowitego... Dla mnie jej fizjonomia jest wręcz odpychająca! Kiedyś nawet - wstydzę się tego - stwierdziłem, że musiała być "proroczą inspiracją" dla twórcy charakteryzacji Erika Stoltz'a z filmu "Maska" z 1985 - odnajdywałem podobieństwa. Oczywiście był to zwykły szczeniacki sadyzm, ale faktem jest, że jej twarz nie usposobiłaby mnie erotycznie nawet po długoletnim wyroku. I to na wszelkich etapach ...dojrzewania jej "urody".
  Ale szanuję Twoje zdanie, bo masz do niej prawo.Zresztą sam nie lubię, kiedy ktoś kwestionuje moją - dla mnie oczywistą - obserwację.
  Ona ma z całą pewnością piękne włosy ( ale z tym można zrobić wszystko ), ładne oczy ( z tym prawie wszystko). Natomiast co do figury, to już jest, że tak powiem - bez błysku ( ma np pękate w stosunku do kolan i kostek łydki, czego nie lubię).
  Stwierdzam wobec tego, że jej, nawet jeśli widziana tylko przeze mnie, "szpetota" manifestuje się głównie w "deformacji" ( tak to nazwę ) nosa, ust i nade wszystko brody oraz żuchwy. No i z tym, niestety, nic nie można zrobić. Ta jej dziwna "nadbudowa" szczęk, mikroskopijne usta i nos jak wzięty od mniejszego dawcy, zawsze w moich oczach "wystaje" zza makijażu, oświetlenia, fotoszopu, czy innego sri-pi-jaj.
  ps. Dodam, że na ogół z sympatią oceniam urodę rudych, piegusek z alabastrową cerą, ale nie tę konkretną. Absolutnie nie!