Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Julianne Moore, Lindsay Lohan. Obie są rudowłose (z Lindsay to różnie bywa, na jej głowie pojawiły się już wszystkie kolory tęczy). Znacie jakieś inne rude aktorki? Jest ich niewiele, a pali mnie ciekawość. Z góry dziękuję :)

Kinomaniaczka_

Marcia Cross - najpiekniejsza:)

Kinomaniaczka_

Inger Nilsson :)
Bo kto, jak nie Pippi? :)

użytkownik usunięty
szuwarcia

jeszcze jest Kate Walsh ale podobno ostatnio przefarbowala sie na czarno

Nie można zapomnieć o Alicia Witt, rudowłose piękno.

Kinomaniaczka_

Debrah Messing z serialu "will and grace" i "przepowiedni" ładna ,ale wygląda na anorektyczkę. i tak ją lubię.

Kinomaniaczka_

Wejdźcie na mój blog- tam więcej rudych aktorek :podziwiajcie oglądajcie oceniajcie! pozdrawiam!
Ps. Kocham Julianne Moore!:)

Kinomaniaczka_

Tilly Scott - Peterson.. chyba takie nazwisko. W każdym razie Zakochana, co widzi słonie xD

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Nie można zapomnieć o niezapomnianiej "Gildzie" - Ricie Hayworth. Kobieta z klasą. Do głowy przyszła mi też Magan Follows z "Ani z Zielonego Wzgórza" ;)

Kinomaniaczka_

Przychodza mi do glowy jeszcze tylko dwie panie Emily Blunt i Amy Adams.

Liliane

Blunt to tak różnie. Czy ona jest naturalnie ruda?

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Jeszcze Polki :) Daria Widawska, Magdalena Walach, Anna Romantowska, Kaja Paschalska :/ , Ewa Skibińska
A z zagranicznych Gillian Anderson, Kate Winslet, Julia Roberts, przepiękna Connie Nielsenn(I), Jessica Bowman, Anneliese van der Pol, Geena Davis, Susan Sarandon, Molly Ringwald, Natasha Lyonn, Reba McEntire, wyjątkowa Renee Olstead, Alyson Hannigan, Amy Adams, Maureen O'Hara, Peggy Bundy czyli Katey Sagal, Drew Barrymore... itd :)

Nie jest ich jednak tak mało ;)

Może teraz pomyślimy u rudych... aktorach. To dopiero są rzadkie kąski ;)

Taki np. Chris Owen (I)... Z pewnością niepowtarzalny!!!

Aktorki, to oczywiście już wszystkie które znam to są xD
Z aktorów przypomniał mi się Seth Green :)

Gimly

i jeszcze aktorzy - Eric Stoltz, Scott Grimes, Rupet Grint

czarna_mamba_8

Jeszcze Amy Price-Francis, mi znana z kilku odcinków Californication. Bardzo piękna kobieta. Jest również jeszcze Bryce Dallas Howard

era

Oczywiście Nicole Kidman!









czarna_mamba_8

Jeszcze aktorzy Obrychscy (ojciec i syn), Łukasz Garlicki

myslałam o winslet a katey sagal nie jest ruda!

Kinomaniaczka_

Melissa Gilbert, znana z "Domek na prerii"

arizona1011

Rachelle Lefevre - Victoria ze 'Zmierzchu', czyż nie ^^?

MissTeeQ

Foxy z Drawn Together. ma rudą kitę :P

R_E_B_E_L

Może to trochę głupie pytanie, ale czy znacie tytuł filmu o miłości, możliwe, że to był dramat, w którym jedną z głównych ról gra bardzo ładna rudowłosa aktorka oraz taki gościu który w tym filmie miał dość duży zarost, dodam, że akcja filmu toczy się w drugiej połowie XX wieku, bo kojarzę taki niebieski starodawny samochód bodajże z przyczepą :)
Wiem że pewnie nikt nie skojarzy po tych badziewnych skojarzeniach, ale może jednak :)
Pozdrawiam

goralzwr

Hm... Przymknę oko na fakt, że to się ma nijak do tematu. Obstawiam "Pamiętnik" z Rachel McAdams, ale faktycznie, te skojarzenia na wiele nie naprowadzają. Powiedz mi, czy trafiłam ^^.

MissTeeQ

Tak, to ten, dzięki wielkie :)
A czy nijak do tematu to nie zgodziłbym się, ponieważ temat to "Rude aktorki" a takowa aktorka jest w tym filmie; ale nie co roztrząsać, jeszcze raz dzięki, pozdrawiam ;)

goralzwr

Nie ma za co :). Również pozdrawiam.

Kinomaniaczka_

Z naturalnie rudowłosych lubię najbardziej Kirsten Dunst i Martę Żmudę-Trzebiatowską a dopisać tu można jeszcze Millę Jovovich, gdyż w "Piątym Elemencie" i "Resident Evil" postaci, które grała były rudowłose. Pozdrawiam gorąco autorkę tematu!!!!

Bociek_O_le

oczywiście oprócz Juliane to

Amy Adams , Debra Messing i Nicole Kidman ! :)
Pomimo licznych skandalów lubię rónież Lindsay Lohan ;]

Kinomaniaczka_

bryce dallas howard jeszcze ;)
z Terminatora/Spidermena/Lady in water

Kinomaniaczka_

Isla Fisher (Wyznania Zakupoholiczki; Polowanie na druhny), Rachel Hurd-Wood (Demon: Historia Prawdziwa; Pachnidło)

Kinomaniaczka_

Angie Everhart jest boska! i bjie wszystkie inne rude na łeb ;p

Kinomaniaczka_

jeszcze bodaj nikt nie wymienił Kate Walsh

Kinomaniaczka_

Jakby ktoś pytał to Amy Adams jest tylko farbowanym rudzielcem :P

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Bryce Dallas Howard - znakomita aktorka!!

Tilda Swinton

Kinomaniaczka_

Do głowy przyszła mi jeszcze Isla Fisher. Chyba nikt jej jeszcze nie wymienił.

Wilddancer

Nie, jednak już jest. (zakrótkizakrótki)

Kinomaniaczka_

Piękna Marcia Cross. Jeszcze Lily Cole

Kinomaniaczka_

Magdalena Walach wygląda bosko w rudych włosach, choć naprawdę jest blondynką:(

Kinomaniaczka_

nie wiem czy ona była ale wydaje mi się że nie - Rachel Hurd-Wood, grała między innymi w pachnidle) i te bliźniaczki ze skinsów Emily i Katie ale nie wiem jak sie nazywają, a nie chce mi się sprawdzać, dziwię się że tak późno napisano o Rachel McAdams, bądź co bądź to dobra aktorka, znana no i ruda...i jeszcze Laura Prepon i Georgie Henley (chociaż ona to ma tylko refleksy rude).

Byłabym zapomniała jeszcze Bonnie Wright!!!!!!!

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Laura Leighton.

Kinomaniaczka_

Jayma Mays *_*. Jest po prostu przesłodka jak to się mówi xD.

Kinomaniaczka_

Dana Delany.

Kinomaniaczka_

Bella Thorne, Bonnie Wright, kasia Zielińska,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones