Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Bardzo się cieszę, że Julianne zgarnęła statuetkę za "Still Alice", bo naprawdę na nią zasłużyła. Teraz czekamy tylko na Oscary i miejmy nadzieję, że uda jej się wygrać! :)

wikikor2

W tym roku nie ma zbyt silnej konkurencji. Na 90% Oscara zgarnie Julianne. :)

Sumire_x3

W tym roku nie ma silnej konkurencji? Pike z rolą życia, wzbudzającą skrajne emocje u widzów, Witherspoon w świetnej adaptacji książki "Wild". Oczywiście nie mówię, że Moore się oscar nie należy (powinna już go dostać za "Godziny"), ale w bezpośredniej konfrontacji Rosamund miała trudniejszą rolę do zagrania i udało się jej to świetnie. :) Tak jak piszesz - na 90% jest pewne, że Moore zgarnie oscara, ale te 10% wisi w powietrzu i może być niespodzianka, Pozdrawiam :)

josephineola

Oscarową regułą jest, że kiedy aktor wciela się w postać historyczną, bohatera doświadczonego przez los, członka mniejszości, osobę chorą psychicznie lub wykreował postać wymagającą fizycznej przemiany przestaje mieć konkurencję :). Szczerze powiem, że Moore nie powaliła mnie rolą w "Still Alice" (przyzwyczaiła mnie do lepszych, bardziej błyskotliwych kreacji), a sam film uważam za mocno przeciętny. Tak więc, jeśli dostanie statuetkę będę miała poczucie, że to nie do końca zasłużona nagroda, a oscarowa reguła. Statuetka należała jej się za "Godziny". Uważam, że Marion Cotillard w tym roku bardziej zasługuje na Oscara.

madz20

Osobiście jeszcze kreacji Marion nie widziałam, ale czytałam kilka recenzji i przeważnie same superlatywy. Trzeba będzie obejrzeć ten film. :) A co do Moore, to też uważam, że niczego szczególnego nie pokazała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones