Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Kiedy i czy w ogóle on coś jeszcze nagra? Od miesięcy nie widziałam nic nowego z jego udziałem. Jeżeli ktoś sie orientuje i ma jakieś info to piszcie.
A tak ogólnie to jak ktoś chce niech napisze 5 najlepszych (waszym zdaniem) piosenek Justina moje to:
1. What goes around
2. Summer love
3. My love
4. Cry me a river
5. Futuresex lovesounds

Edie_Sedgwick_

no więc Justin teraz zajmuje się bardziej aktorstwem :D właśnie kręci nowy film ;]
lista:
1. Carry Out (z Timbem)
2. SexyBack
3. LoveStoned
4. Chop Me Up
5. Cry Me a River

Edie_Sedgwick_

jak koleżanka wyżej napisał, rzeczywiście teraz bardziej skupia się na aktorstwie, a szkoda bo ja też tylko czekam na nową płyte. po za tym przez tą przerwe zajmował się też swoją holenderską podopieczną Esmee Denters. ;]
jeśli chodzi o piosenki to trudny wybór wszystkie mnie czymś użekły:
1. Like I Love You
2. Summer Love
3. Good Foot ft. Timbaland
4. My Love ft. T.I
5. Carry Out ft. Timbaland

egoistka94

dlaczego facet nie może robić kilku rzeczy na raz?! Co prawda jest fajnym aktorem ale ja chcę wiecej jego muzyki!!!

Edie_Sedgwick_

taka (że się wyrażę) multi-kariera jest czasochłonna.. nie wiem czy zdołałby robić kilka rzeczy na raz ;] poza tym kilka dni temu wyprodukował płytę podopiecznemu - Mattowi Morris'owi. :)
ale nie martw się!! niedugo ma powstać nowy teledysk do Carry Out :]
jakby coś się ukazało to MOŻE napiszę :DD

Angie666

kiedyś gdy widziałam go w TV odrazu zmieniałam kanał :D.
Ale gdy usłyszałam what goes around, comes around urzedł mnie w zupełności i tak pozostalo do dzis. uwielbiam jego glos :D co do posenek to za trudne zadanie dla mnie :D

NikaSt

ja go już tak wcześniej słuchałam ale nie z jakimś wielkim zapałem a po what goes around to codziennie:D o nawet się złożyło że akurat justin mi się w radiu włączył xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones