K. Danor Gerald

5,6
151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby K. Danor Gerald

Aktor, któremu wydaje się, że gra polega na głupich uśmieszkach bez względu na odgrywaną scenę oraz na przesadnej grze twarzą - na przykład gdy ma być zmartwiony to marszczy teatralnie brwi i czoło, wykrzywia usta, itp...taka gra aktorska była popularna w czasach kina niemego, teraz wygląda to żałośnie. Albo denerwująco, jeśli postać przewija się przez cały film i co jakiś czas trzeba oglądać te rozpaczliwe wysiłki.
Moja ulubiona scena w Magellanie z udziałem K. Danora Geralda, to ta w siedzibie NASA. Ma przekazać głównemu bohaterowi że został wybrany do misji kosmicznej i wytłumaczyć mu jej szczegóły. Robi to prawie cały czas ze sztucznym entuzjazmem i z jeszcze sztuczniejszym, głupim uśmiechem. Pierwsze z kim mi się skojarzył, to ze sprzedawcą odkurzaczy, typowym amerykańskim domokrążcą usiłującym sprzedać produkty gospodyniom domowym. Wydaje mi się, że w takiej roli byłby świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones