I to jest przykład urody która nie wymaga jakichś szczególnych stylizacji, makijażu, żeby świetnie wyglądała. Można jedynie lekko podkreślić lekkimi tonami i to w zupełności wystarczy.
Dziwie sie, ze nie ma tutaj jeszcze ani jednego postu na temat tej fajnej aktorki! Znam ja z paru filmow. Najbardziej utkwila mi w pamieci jako Susan w "Klatwie", gdzie scena w ktorej duch przesladuje ja z biura az do domu wydala mi sie przerazajaco udana! Super babka ;)