Kacper Kuszewski

6,2
1 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kacper Kuszewski

Obejrzałem praz pierwszy Tajemnica Brokeback Mountain i prosze Jake Gyllenhall wykapany Kacper Kuszewski mógłby zagrać w polskiej wersji tego filmu ale zanim to zrobią to się zestarzeje.

EHNATON2

Coś w tym jest...:)Kuszewski jest podobny do Gallenhaala. Nadaje się też do tej roli...Jest niski, ale myślę, że to nie przeszkadza; wystarczy dobrać partnera podobnego wzrostu. Spotkałem Kacpra kilka razy i raz rozmawiałem z Nim. Bardzo miły i uroczy mężczyzna; od pierwszego spotkania polubiłem tego aktora.

EHNATON2

Oj to jesteś szczęściarzem ,nie znoszę M jak Miłość ale nabrałem do niego ogromnej sympatii po występach w programie Jak Oni Śpiewają(już nie oglądam bo zszedł na psy Hm-w kółko to samo śpiewają.)
Jest coś w nim takiego że bije od niego sympatia i otwartość ,szkoda tylko że mało go widać na dużym ekranie a jest w nim na pewno ogromny talent.
Co do Jake jak obejrzałem Tajemnice.B.M ciągle go w nim widziałem i jak go jeszcze raz spotkasz to przekaż mu to!!!;)

EHNATON2

oO widzę że nie tylko ja to zauważyłam :D Jake może ciut przystojniejszy ;)ale obaj mają podobne spojrzenia i to "coś" ;] hehe

iSzil

Dokładnie o tym samym myślałam. J. Gyllenhalla odkryłam dopiero niedawno po obejrzeniu BBM i jak go zobaczyłam od razu skojarzyłam go z Kacprem. Bardzo lubię tego aktora, we wszystkich wywiadach w których miałam okazję go zobaczyć jest szalenie sympatyczną i radosną osobą. Zresztą taką samą sympatią darzę Jake'a.

EHNATON2

Też tak uważam! ;D

agnieszka5120

żal mi was, nie wiem gdzie widzicie to podobieństwo, Jake jest o wiele przystojniejszy

ania94

Zgadzam się z Anią94 Jake jest o niebo przystojniejszy!!!!

Kalosz_fw

ja również nie widzę podobieństwa.

użytkownik usunięty
EHNATON2

a mi przypomina Wojciecha Olejniczaka

Mi Dariusza z serialu "Siedem życzeń" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones