Kareena Kapoor

Kareena Randhir Kapoor

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/186780/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1798,"rate":7.888765294771969,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/186780/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":12,"rate":7.166666666666667,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/186780/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,9
1 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kareena Kapoor
  • że pomimo tego, że jest taka brzydka to jest taka piękna. Przecież ona ma nos jak orzeł dziób, w dodatku jak jej nie upudrują to jest ciągle czerwony, szczęka jak u Schwarzeneggera, broda jak Tarantino, do tego jest blada i stanowczo za chuda, czyli totalnie nie w moim typie a jednak za każdym razem jak widzę ją na ekranie to nie mogę od niej oczu oderwać.

  • kozior moze po prostu masz marny gust i ci sie przeciętne podobają , mi z kolei sie wogóle nie podoba ma zbyt pulchną twarz i taka konska uroda przy kajol nie istnieje,ale za to niezle gra .

  • konrii_2 No coz...jesli nalozysz jej tone makijazu, to wyglada karykaturalnie, ale w "Jab we met", czy "Omkara", gdzie raczej prezentuje sie bardziej naturalnie, wyglada, moim zdaniem, pieknie.

  • kozior To coś to najlepsi fryzjerzy, ludzie od make-up'u i styliści w Indiach.

  • kozior Mam tak samo! Jestem dziewczyną i potrafię ocenić urodę aktorek na zimno no i Kareena Kapoor jest moim zdaniem strasznie brzydka, ale mimo tego przyciąga wzrok i momentami mam tak, że myślę, że jest ładna. Choć Preity Zincie nigdy do pięt nie doskoczy ;]

  • kozior To czy Kareena jest ładna czy brzydka to kwestia gustu. Myślę, że urok osobisty, zachowanie i pewność siebie powodują, że pomimo iż nie jest klasycznie piękna to może się podobać.

  • kozior Kazdy ma inny gust :) Kareena jest bardzo wdzięczna i wesoła, ma duzą grację, ładnie tańczy :). Nic dziwnego, ze się podoba

  • kozior To samo u mnie. Są indyjskie aktorki ładniejsze, lepsze jako aktorki a dla mnie Kareena Kapoor jest naj. Nie wiem czemu-:)) = (wiem)))

  • kozior Według mnie jest po prostu urocza. Ponadto charakterystyczna, a często to jest dla aktorki ważniejsze. Wiele idealnych buź szybko się zapomina. Ją trudno pomylić z kimś innym.

  • kozior To się seksapil nazywa. Po prostu kobieca kobieta, a nie coś takiego nowoczesnego, co się odezwie basem.