Kareena Kapoor

Kareena Randhir Kapoor

7,9
1 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kareena Kapoor

Paszczur...Ma twarz niczym transwestyta!

fajny_juzef

CO? Nie mogę w to uwierzyć że ktoś to pisze. Ona jest jedną z najładniejszych aktorek bollywood. Inaczej by jej nie brali do filmów :)

kajol2

OK, może przesadziłem... rzecz gustu...
ALE WIDZIAŁEM 50 BARDZIEJ URODZIWYCH!!! Kajol, Rani Murkherjee, Aishwarya, Priyanka Chopra... :P

fajny_juzef

dokładnie! Piękniejszych aktorek w Bollywood na pewno nie brakuje. a jeżeli ma wzięcie jako aktorka to niektórzy twierdzą że to kwestia talentu, a ja dodam że posiadanie tak znanej i wpływowej rodziny też nie jest bez znaczenia.

fajny_juzef

Bo u aktorki twarz jest najważniejsza - talent aktorski się nie liczy. ;/


_________________

Kareena nie jest najpiękniejszą kobietą świata, ale coś w sobie ma.
Aktorka z niej rewelacyjna - to się liczy... A Ty oceniasz tylko wygląd,
jakby tylko to było ważne. ;/

__KarLa__

KAREENA NIE JEST JEDNĄ Z NAJPIĘKNIEJSZYCH AKTOREK BOLLY.JEST BARDZO CHUDA NIE WIADOMO CZY NIE MA ANOREKSII.JEST NUDNA I TAKA SZTUCZNA .MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE AKTORKI BOLLY TO NP; KAJOL , JUHI CHAWLA , DIVYA BHARATI , AISHWARYA RAI CZY SHILPA SHETTY.KAREENA JEST ODPYCHAJĄCA .

rani_167

Też mi się nie podobała ale jak ją zobaczyłam w filmie "Kambakkht Ishq" bardzo mi się spodobała. Wyglądała zjawiskowo i bardzo pięknie. Szczególnie na przyjęciu na początku filmu. http://s.chakpak.com/se_images/1837035_-1_564_none/kambakkht-ishq-wallpaper.jpg
Zaraz po Rani Mukherjee jest moja ulubioną bollywoodzką aktorką.

galadriela

rzeczywiście w kambakkht ishq kareena wyglądała lepiej.nawet tym się zdziwiłam ale miłe zaszkoczenie...

rani_167

mnie też przypomina faceta z makijażem. Kajol jest bez porównania ładniejsza i bardziej utalentowana. ale mogę się mylić

olafia88

Aktorka piękna, w "Kiedy ją poznałem" prezentuje się naprawdę świetnie, nie rozumiem jak można tego nie widzieć i nazywać ją paszczurem lub przyrównywać do transwestyty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones