Kari Byron

Kari Elizabeth Byron

8,5
108 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kari Byron

Praktycznie nic nie wniosła do programu, prócz głupich komentarzy, podniecania sie błachostkami, mówienia o wegeterianizmie i denerwującego śmiechu. Wydaje mi się, że wsadzono ją w obsade tylko po to by przyciągnąć młodszą/męską publiczność. Nie bez kozery ochrzczono ją "NERD LOVE" :)

A co do urody, są różne gusta, a program nie jest od tego by tylko świecić ślicznymi oczkami. Wydaje mi się, że wsadzono ją za tą folklorystke, bo tylko gada głupoty i dobrze wygląda :P
Reszta "młodych", czyli ten Grant i Tori to co innego...
Z resztą widać to w programie.

To tylko moje osobiste odczucia na temat tej osoby w tym serialu i nic tego nie zmieni.

Pozdrawiam!

DEViANT_PL

http://knowyourmeme.com/system/icons/346/original/969638-cool_story__bro_super.j pg?1244744838

DEViANT_PL

Ale fajnie że jest jakaś kobieta. Jest troche urozmaicenia.
Ale co do Twojej wypowiedzi to po części się zgadzam. Grand i Tori konstruują różne urządzenia itd. a ona stoi i to uruchamia.

sq9onh

Ona ma za zadanie przyciągać męską część widowni i tylko dlatego. Jest taka sztuczna, nie lubię jej.

DEViANT_PL

ona też coś robi....też konstruuje różne rzeczy..... po za tym jest zabawna

Felek4777

rzeczywiście. cos tam kiedys spawała w programie, przynajmniej tyle sobie przypominam.
ale konstruktorem najlepszym (z tej młodej trójki) to jest Grant Imahara, w przeszłosci zajmował sie konstruowaniem robotów m.in. do programu "Walki Robotów" emitowanym na Discovery Science.

the_men_from_okinawa

on to naprawdę jest prze talent.... (nie dałem tu ani grama sarkazmu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones