Karolina Nolbrzak

6,3
606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Nolbrzak

Karolina jest extra.Bardzo sie ciesze ze teraz moge sobie podziwiac kolezanke ze szkoly na ekranie w mocih ulubionych serialach.Ciesze sie ze dopiela swego.Fajnie gra .pozdrawiam..magdalena z gdyni

maggie_marlene

Ale masz podniete xD

maggie_marlene

Tak tak.... I wydaje ci się, że ktoś jest tak głupi (jak ty), że ci w to uwierzy ? Ja chodziłem do liceum z Mikołajem Kopernikiem - i co, podnieca cię to ?

cOOba

ale wy głupi jestescie moze chodzila z nią do podstawówki..... przeciesz nawet takie najwieksze gwiazdy chodzily do szkoly ..... jeszcze nawet nie wiedzialy że będą takimi aktorami .....
kazdy chodzil do szkoły.....

silene1

Też się dziwię, że ludzie kwestionują takie rzeczy.

A w wypowiedzi założycielki tego wątku żadnego specjalnego podniecenia nie zauważyłem, zwykłą radość z faktu, że znajomej się w życiu powiodło.

maggie_marlene

może i chodziła z nią do szkoły,tak w ogóle to ja też jeszcze chodzę do budy,a w przyszłości chce być politykiem,mam nadzieję,że mi się to uda,być może kiedyś też ktoś będzie się chwalił,że chodził ze mną do budy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones