Kat GrahamI

Katerina Alexandre Hartford Graham

7,7
5 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kat Graham

ona ma jakiś krzywy zgryz czy co?
denerwuje mnie jako aktorka..

Martii14

To na nia nie patrz! Proste?

Martii14

Ona ma... no nie pamiętam jak to sie nazywa ale polega na tym, że dolna szczęka nachodzi na górną a powinno odwrotnie. Do operacji tylko :/ mnie też to wkur.ia

zuzaka

taak, mnie też. żałuję, że gra w tvd strasznie mnie tam irytuje. Pomijając fakt, że serialowa Bonnie jest strasznie wkurzającą i egoistyczną postacią, to jeszcze wybrali taką koszmarną 'aktorkę'... Nie dość, że ten zgryz rzeczywiście jest przerażający, to jeszcze zawsze ma taki sam tępy wyraz twarzy i okropną linię włosów... Wolałam sto razy, żeby Bonnie zagrała Bianca Lawson, ta co grała Emily. Jest dużo ładniejsza i znacznie lepiej gra.

Lucky Lady.

Rany, ale macie problem. Pomijając samą postać którą gra, uważam, że ogólnie jest bardzo ładna. Nie wszyscy muszą być idealni.
Ale "okropna linia włosów" - poważnie? :D For crying out loud... xD

Lellandra

racja, ona nie jest. w sumie brzydka też nie jest, ale ten jej wyraz twarzy tak mnie irytuje, że odechciewa mi się jej oglądać w VD. nie lubię jej, nie dosyć, że egoistyczna, to jeszcze jakaś nieogarnięta (chodzi mi o jej rolę w VD).

horrorstory

Jako Bonnie jest tragiczna. Gra jak kawał drewna. Ciągle ma taki sam irytujący wyraz twarzy.

dariia_s

jak jej nie lubicie to nie piszcie tu o tym, tylko ludzi denerwujecie ... mi tam ona się bardzo podoba i uważam że jest naprawdę ładna

carolinechris

O kurde myślałem że ten zgryz aż tak nie przeszkadza bo ona jest bardzo ładna wiecie jak się czuje jak na nie tak pojechaliście za to mam to samo nikt mi jeszcze nie mówił że wygląda to tak strasznie ale chyba jednak tak .

carolinechris

czyli, że ... można pisać wyłącznie jak sie kogos lubi ? no już daj spokój :)
osobiście kreacja Panny Graham zupełnie mi nie leży (i nie musi), a nie wynika to z powodu krzyżowego zgryzu :P

dariia_s

Zastanawiam się dlaczego tak nie najeżdżacie na Nine?Lubie ja ale jest o wiele gorsza aktorka wystarczy obejrzeć z nią kilka filmów żeby zobaczyć iż wszędzie gra tak samo.

horrorstory

To pewnie Damona Salvatore nienawidzisz za jego egoizm i bycie złym?

Karirsu

A dlaczego miałabym w tym serialu kogoś nienawidzić? To jest tylko serial, niepotrzebna mi nadmierna ekscytacja, nie lubię jednej bohaterki i już, Damona natomiast bardzo darzę sympatią.

horrorstory

Choć to za co nie lubisz Bonnie występuje u Damona i to intensywniej.

Lucky Lady.

To się nazywa Kasa Fiskalna. :D A tak serio, mnie też bonnie wkurza. -.-

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vio00ola

Ile masz lat dziecko?Mama nie nauczyła cie kultury?

Martii14

haha! tak tak a same na pewno jesteście ŚLICZNE i oczywiście macie pięęęęękne, równe, bielutkie ząbki:D

suziczeeeek

A ja tam do niej nic nie mam... chociaż jako Bonnie zaczęła mi ostatnio działać na nerwy ;/

Martii14

hah też to zauważyłam xD biedactwo

Martii14

Wiem, też to zauważyłam. Żadna twarz nie jest idealnie symetryczna, ale jej asymetria rzuca się w oczy... symetrii oczu i oś symetrii jej ust mocno się rozjeżdżają :/ wątpię, żeby dało się to poprawić chirurgicznie... pozostaje dobry makijaż, no i odpowiednie ustawienie kamer... :/

lateefa

tak jakoś jako aktorka mnie nie przekonuje.....

lateefa

O, myślałam że tylko ja to zauważyłam.. ona ma strasznie niesymetryczną twarz, szczególnie jeżeli chodzi o oczy. Już się w sumie przyzwyczaiłam, ale rzuciło mi się to w oczy już na pilocie xd.. dziwne strasznie, bo ładna jest według mnie, ale ten brak symetrii strasznie denerwuje..

Martii14

też jej nie lubię... mam nadzieję że uśmiercą ją w tvd na koniec 3 sezonu ;)

dodsab

To by było coś :D Mnie też strasznie ta "aktorka" denerwuje.

aoi7

chyba każdego ona denerwuje... nie dość że nie lubię Bonnie w TVD, to jeszcze ta Grahamka jest straszna o.O

Martii14

Mnie nie denerwuje. Mówicie, żeby sobie zrobiła operację plastyczną, a potem za pewnie powiecie, że jest sztuczna i pusta. Mogę się założyć. Założę się, że większość z was jej nie lubi, bo zna ją tylko z roli Bonnie, a ta postać wam się nie podoba.

Ewelina1020

ja jej nie każe robić operacji, ja po prostu mowie ze to jak wygląda mnie irytuje, to wszystko. a tez chcialabym zeby w TVD ją uśmiercili

Martii14

TY MASZ JAKIS KRZYWY RYJ A NIE.PRZESTANCIE JA WYZYWAC,WIEM ZE CHCIELIBYSCIE ZEBY TAKA PO WAS PRZEJECHALA,ALE NIE MACIE NA CO LICZYC!!!!PO PROSTU ZAZDROSCICIE JEJ URODY TALENTU I WTEDY JA WYZYWACIE OD BRZYDALI,A PRZECIEZ NIKT NIE JESTE IDEALNY!!!ONA PRZYNAJMNIEJ SIE WYBILA A WY SIEDZICIE NA DUPACH I MYSLICIE"HMMM....KOGO TO DZIS POWYZYWAC O JUZ WIEM KAT GRAHAM!!!!WIEKSZOSC PISZE,ZE ONA NIE UMIE GRAC A WY CO MOZE LEPIEJ BYSCIE ZAGRALI??????NA PEWNO NIE ,WIEC SIEDZICIE CICHO ZAMIAST WYZYWAC KOGOS,BO JEST SLAWNY A WY NIE!!!!JESTEM Z TYMI KTORZY JA LUBIA A CI KTORZY NIE TO JAK JUZ PISALAM , SA ZAZDROSNI!!!!!

nikczemna34

jeju ogarnij się. widziałaś mnie kiedykolwiek na oczy że mówisz ze ja mam krzywy ryj? po prostu mówię jak jest, prostego zgryzu to ona nie ma, a jako że każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów, to mówię co myślę. a mianowicie denerwuje mnie to i tyle. od razu mówisz ze zazdrościmy. uspokój się

Martii14

nie sugeruje ze cie widzialam,ale ze nie musicie na nia najezdzac.dla mnie jest ona bardzo ladna tak jak i dla wielu osob,wlosy ma sliczne a nawet nie zauwazylam jej zgryzu.podobaja mi sie jej usta i oczy.figura tez niczego sobie.dla mnie jest kobieta idealna.a jesli kogos obrazilam to sorki;p

nikczemna34

Wiesz, no ale obiektywnie to Kat Graham właśnie ma krzywy ryj :)

Co ciekawe, wyjątkowo jej z tym do twarzy :D Niby defekt, ale mi się podoba, tak jak niektórym szczerba między jedynkami albo piegi.

Martii14

tak mi również zaczęło to przeszkadzać, ale taką ma już urodę i nic na to nie poradzi no chyba że jakąś operacją ale myślę że nie musi bo i tak jest piękna

Daria567

A kiepściejszy chirurg mógłby oszpecić ją na całe życie, poza tym nawet po dobrze wykonanej operacji mogłyby jej zostać blizny na twarzy...
Na jej miejscu również nie zdecydowałabym się na operację.
Dzięki tej asymetrii ust ma bardzo ciekawy, taki zadziorny wyraz, jakby chciała powiedzieć sarkastycznie: "o, srsly?". Wg mnie to całkiem seksowne :) Chociaż fakt faktem, z taką twarzą być aktorką...
Podobała mi się jej gra w Vampire Diaries, ale aktorka powinna mieć neutralny wyraz twarzy i duże możliwości mimiczne, a jej są ograniczone, bo pewnych min przez tą asymetrię ust nie zrobi i już. Wydaje mi się, że dostaje role głównie ze względu na urodę (no i ciałem i głosem gra nieźle, tak więc przy dobrze dobranej roli wypada fajnie, nie skiepści obrazu, no ale jednak nie jest to ta wszechstronność, jakiej oczekuje się od najlepszych aktorów, a skoro z góry wiadomo, że nie można być najlepszym, to nie wiem, czy warto angażować się w biznes, który z góry spisuje Cię na straty). Poza tym trochę przypomina mi to sławne aktorki, które chcąc zachować młodość, wstrzykują sobie botoks, okaleczając swój aktorski warsztat w ten sposób (botoks paraliżuje mięśnie twarzy i dzięki temu wygładza zmarszczki mimiczne), a potem przyjmują kolejne role i spotykają krytykę, że grają drętwo (mimo, że są sławnymi, uznanymi aktorkami o dużych umiejętnościach). Tak samo tutaj - co z tego, że Kat gra nieźle, jak i tak jej mimika stoi wielką kłodą na drodze do wielkiej kariery... Nie dziwię się, że irytuje ludzi. Chociaż osobiście mi jako aktorka się podoba, na jej miejscu nie zdecydowałabym się na wykonywanie takiego zawodu.

Martii14

Dlaczego nie lubicie Boonie w serialu? Gra miłą, bezinteresowną postać. To chyba dobrze, nie?

Martii14

Też mi się wydawało, że coś jest nie tak, ale w moim odczuciu nie umniejsza to jej urody. Bardzo ładną kobietą jest. Natomiast jeżeli 'zgryz' Kateriny Ci przeszkadza, to nie radzę Ci oglądać Honey 2. Film ogólnie ok, ale ona tam zagrała koszmarnie. Ciągle robi jakieś wydumane miny, za mocno gestykuluje i przerysowana tam jest, natomiast z kolei świetnie tańczy, więc coś za coś ;)

użytkownik usunięty
Claudija91

To jest wolny (chociaż można by się pod tym względem spierać) kraj, każdy może mieć swoją opinię. Ktoś ją lubi? Okej. Ktoś jej nie lubi? Też okej. Nie ma się co kłócić o zęby...

Martii14

nie dośc ze wysunieta szczenka to jeszcze w bok! strasznie to wyglaa nie powinna byc aktorka...

Kamelszyn

hahahaha

użytkownik usunięty
Kamelszyn

Zniszczę swoje marzenia, bo nie mam idealnego zgryzu... Widzisz co piszesz?

no niestety aktorka musi jakos wygladac, mogla cos z tya wada zrobic gdy byla młodsza.

użytkownik usunięty
Kamelszyn

Tyle, że ona ładnie wygląda (nie mówię, że mi się podoba typ urody czy że każdy ma ją uważać za piękną, ale brzydka to na pewno nie jest), a to, że nie ma idealnego zgryzu to nie znaczy, że nie może zajmować tym czym się zajmuje.. Czepiacie się takich głupot, że aż trudno w to uwierzyć...

Twoje zdanie... wg mnie ten zgryz ja szpeci i nie wyglada za ciekawie, fakt brzydka nie jest ale byłaby ładniejsza. To nie jest głupota tylko defekt.

użytkownik usunięty
Kamelszyn

Może i defekt, ale tak mało znaczący, że aż głupi... Nie rozumiem jak można się czepiać czegoś takiego. żadne ciało ludzkie nie jest idealne. Nie będę niemiła, więc nie napiszę (tak jak ty to zrobiłaś) jak wygląda twoja twarz na avatarze (przypuszczam, ze faktycznie jest twoja)

dla mnie nie jest mało znaczący, jej krzywy zgryz rzuca się w oczy. no owszem nikt nie ma idealnego ciała ale z takim zgryzem trzeba bylo cos zrobic wg mnie strasznie ja szpeci jak juz wspomnialam. Ale jak widac kazdy ma swoje zdanie wiec chyba nie warto dalej pisac. A mozesz sobie myslec o moim avatarze co chcesz , mam to gdzies ;]

użytkownik usunięty
Kamelszyn

Możesz mieć to gdzieś, chciałam ci tylko pokazać jak to wygląda takie bezsensowne czepianie sie czegoś. Jak ci się nudzi to znajdź sobie jakieś zajęcie, a nie szukać problemu tam gdzie go nie ma. Tyle mojej wypowiedzi. Pozdrawiam

kim Ty wgl jestes? jak mam ochote bede sobie pisala co tylko zechce i taka typiara jak Ty mi tego nei zabroni i nie bedzie mnie pouczac. Wolnosc slowa. cos Ci to mowi?

Ty masz inne zdanie, ja mam inne zdanie po co drążyc temat? Zapewne i tak nie zrozumiesz wiec juz teraz pisze 3maj sie narka!

Niestety nie jest mało znaczący, bo:
a) to nie jest kwestia zgryzu, tylko asymetrii rysów twarzy i całej szczęki, więc nie da się z tym nic zrobić; musieliby jej nową szczękę przeszczepić, bez szpecenia jej urody pooperacyjnymi bliznami jest to właściwie niewykonalne;
b) bardzo rzuca się w oczy i nadaje twarzy bardzo określony wyraz, a dla aktora nie jest to dobre, bo to tak, jakby na twarzy zrobił sobie tatuaż albo jak modelka tatuuje sobie ciało - niesamowicie ogranicza to ilość produkcji, w których taki aktor (/modelka) może wystąpić, a zazwyczaj tym samym go skreśla (bo jak ma się wykazać bez angażu?).

Kamelszyn

To trzeba wobec tego przeprowadzić selekcje, wykopać wszystkich z: 6 palcami u nóg (Oprah Winfrey, Halle Berry, ) , zdeformowanymi kciukami (Megan Fox), łysizną, za krótkimi rękami (Matthew McConaughey), zrośniętymi błonami u palców (Aschton Kutcher, Dan Aykroyd, Tricia Helfer i Rachel Steven ), brakiem pępka (Karolina Kurkowa), dwoma innymi tęczówkami (Kate Bosworth,Jane Sey­mo­ur, David Bowie), brakiem np. kawała palca (Daryl Hannah) lub dziwnie odstającym palcem (Denzel Washington), trzecim sutkiem (Mark Wahlberg, Lily Allen, Carrie Underwood i Tilda Swinton), bliznami (Seal).... Najlepiej ich wszystkich wykopać albo poddać operacji plastyczniej bo jak twierdzisz "aktorka musi jakoś wyglądać" więc odnosi się to także i do nich. Do wszystkich których możemy zobaczyć w telewizji. Po co ich oglądać skoro nie są perfekcyjni? Przecież skoro tyle kasy mają i występują w telewizji muszą być bogami pod względem wizualnym...... ahhh takie pojmowanie mnie przeraża, dążymy do tego że za niedługo tylko animacje będzie się oglądać bo wszyscy nie są idealni.

daphne16

no serio, masz racje ... wyje*bac wszystkich razem z Toba :D pozdrawiam serdecznie Kamila S.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones