Kat GrahamI

Katerina Alexandre Hartford Graham

7,7
5 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kat Graham

ona ma jakiś krzywy zgryz czy co?
denerwuje mnie jako aktorka..

Kamelszyn

Dziękuję za pozdrowienie, jesteś urocza. Naprawdę czuję się jakbym pisała z 3 letnim dzieckiem... Ale spoko, każdy ma swój szczenięcy okres, mam nadzieję że dojrzejesz i zmądrzejesz. Pozdrawiam Cię Kamilko

daphne16

Jej, myślałem że Bonnie ma krzywe oczy XD a okazuje się, że coś ze szczęką. Też mnie to denerwowało i przeszkadzało, ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi... zrobiło mi się przykro i jest mi jej szkoda :(. Nie hejtujcie jej aż tak...

Kamelszyn

Gdyby wszyscy byli tacy "brzydcy", to świat byłby piękny. Dorośnij Panno Idealna, a najlepiej zostań aktorką i pokaż "Grahamce", jak powinna takowa wyglądać, skoro jesteś taka obeznana z aktorskim kanonem piękna. Ale z tak infantylnym podejściem, to raczej wiele nie osiągniesz.

terrorrek

pozdrawiam panie mądre jajo :D

Kamelszyn

Niestety nie mogła, to nie jest wada zgryzu, a całej szczęki (jak pisałam w komentarzu wyżej, przejrzyj sobie).

Wg mnie ma szczęście, że z defektem twarzy dostaje angaże, ale to dobrze.
To najlepiej nauczy ludzi tolerancji dla odmienności i tego, że to nie wygląd jest w życiu najważniejszy.
Doskonałym przykładem tego, że nawet nie wyglądając idealnie można w życiu osiągnąć bardzo dużo i zdobyć sławę, jest chociażby Peter Dinklage, którego niesamowicie podziwiam nie za to, że "jest karłem a jednak dostał się jakoś do shołbyznesu", a dlatego, że jest tak świetnym aktorem, iż potrafi wzbudzić u mnie większą sympatię i podziw niż jego nieziemsko przystojni koledzy z wielkiego ekranu :)

Martii14

O RANY TAK!!!! Ten zgryz jest tak strasznie irytujący... Ja wiem, że nikt nie jest idealny, ale po prostu niektóre wady są irytujące. Kwestia osoby, ale ja po prostu nie mogę znieść jej twarzy (mimo, że oprócz zgryzu jest naprawdę ładna).

Martii14

Nie, nie ma krzywego zgryzu. Sama za młodu nosiłam aparat ortodontyczny (moja siostra także) i miałam naprawdę dużą wadę, tak więc wiem, jak wygląda krzywy zgryz. Fatalnie, ale jednak po zamknięciu ust wygląda się zupełnie normalnie, na zewnątrz nie widać różnicy, a u Kat Graham widać wyraźnie:
- asymetrię ust
- asymetrię owalu twarzy (podbródek przesunięty w lewo i tak jakby lekko obrócony, odstaje od pionu).

Takiego defektu aparat ortodontyczny nie skoryguje, no fu(ck)ing way. Poza tym ona na pewno nosiła aparat, bo zęby ma śliczne, białe i równe jak od linijki, przyjrzyjcie się:
http://gazztoday.com/wp-content/uploads/2014/05/kat-graham-large-picture-2045792 002.jpg
Większość z was może jej szczerze zazdrościć uśmiechu, więc co tu niby korygować?

Tak więc to nie zgryz, więc "nie pi.er.dolta" waszmoście :p

Pantegram

łooooo kur*wa serio? straszne

Kamelszyn

Straszne to są Twoje wypowiedzi na tym forum, rodem z gimbazy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones