Katarzyna Cichopek

3,9
1 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Wiecie co, przesadzacie. Wiadomo, że to nie jest np. Glenn Close,ale zamiast zgrywać znawców to przez chwilę się zastanówcie nad takimi rzeczami:
1. Nie każdy z was potrafiłby zagrać kogoś, kto nagle stracił wzrok (,,M jak miłość'').Ona zrobiła to dobrze.
2. W tej chwili jej granie polega właściwie na ciągłych rozmowach z kimś. No to czego się spodziewacie? Rewelacji aktorskich po wypowiedzeniu kilku słów?
3.Jest młoda, a nie wiem czy ma jakieś solidne wykształcenie aktorskie, bo nie czytałam biografii.A bez jako takiego wykształcenia no to cóż...
4.To tylko serial. Jak się ma wykazać?
Ja daję 3.

Ekranizacja

1. Nie potrafię, nie robię. Proste jak osobowość omawianej.
2. A gdzie lepiej się można zaprezentować niż w dialogu!?
3. Właśnie, cóż. Otóż... nie powinno się zajmować aktorstwem bez takiego przygotowania!
4. Widziałaś/-eś "Twin Peaks" albo chociaz "House'a"?

grzesie2k

prawidłowa Riposta!!! Kasia Cichopek powinna sie zajac tylko tańcem tam za dużo nie mówi....

grzesie2k

1. Proponują - spróbuję. Takie podejście też jest akceptowalne.
2. Na przykład grając osobę niewidomą, opóźnioną umysłowo lub w inteligentnym dialogu, który do czegoś zmierza.
3. No cóż. Skąd wiesz, że nie umiesz, jak nie spróbujesz? Nie powinno, lecz jak wyjścia nie ma... Punktów ujemnych za to przyznawac i tak się nie powinno.
4. Widziałeś ciekawą telenowelę? Najbardziej chyba mi się podoba "Na wspólnej", ale rewelacyjne również nie jest.

Ekranizacja

Są aktorzy bez wykształcenia, np: Zbigniew Buczkowski. Spójrz na jego filmografię. No i nikt nie powie, że nie umie grać. Bo tu liczy się talent, a nie szkoła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones